tv3.lv

Līksme boksa šovā: Zuša komandas vīrus iepriecina skaistule Loreta

Kamēr Kaspara Kambalas vīri svīst treniņā, Kristapa Zuša komandu gaida jautras vakara izklaides. Vispirms Kaspars kungus iepazīstina ar ringa meiteni un pasākumu rīkotāju Loretu.

Lai vakars tiktu pavadīts saturiski, Loreta sagatavojusi jautras spēles. Taču drīz vien ballīte paceļas jaunos augstumos, un vīru kompānija pārceļas uz karsta ūdens baļļu, kur viņiem pievienojas arī skaistā būtne. “Forši,” par iespēju paplunčāties sajūsminās peldkostīmā tērptā jauniete.

“Mēs bijām norāvušies no ķēdes, sajūta, ka jau brīvība un atslābumiņš. Pēkšņi ienāca Loreta, mums bija tāds: tiešām viņa nāks pie mums? Mēs to nebijām gaidījuši,” teic Dins Edvīns.

Mairis, kurš šovā ienācis kā no attiecībām brīvs puisis, uzreiz cenšas iekarot dāmas uzmanību, kā arī novērtē, cik Loretai labi veidots augums. Viņa arī neslēpj, ka daudz strādājusi, lai iegūtu tādu ķermeni.

“Edvīnam arī patika Loreta. Kā pasākumu vadītāja viņa ir laba, bet man ar viņu domas dalījās,” saka Mairis.

Kamēr vieniem karstā ballīte šķiet kā lieliska laika pavadīšanas iespēja, Aivis tomēr spriež, ka atpūtas bijis par daudz: “Īstenībā jau nevajadzēja. Mēs esam te, lai trenētos, lai attīstu un pierādītu sevi.”

Vēlāk atklājas, ka izturīgākie baļļā sēdējuši līdz pat četriem rītā.

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm