”Man nav problēmu uzkauties!” Kristaps Zutis – par ”heiteriem”, boksu un bailēm no sievietēm

Šķiet, Kristaps Zutis šobrīd ir visur – viņš vada Go3 šovus – “Boksa akadēmija 2” un “Stīvais ar Zuti”, ir viens no zināmākajiem Latvijas bokseriem, paralēli nodarbojas ar radošu pasākumu organizēšanu un aktīvi veido saturu sociālajos tīklos. Sarunā ar “tv3.lv” Zutis atklāj, ka šobrīd izdzīvo bērnības sapni, un citu skaudība viņam netraucē, gluži otrādi – “heiteri” iedvesmo jauniem panākumiem!

2022. gada 8. novembrī 9:48

Vienkārši Zutis no Sabiles

Uz jautājumu, kā viņu pieteikt – kā bokseri, raidījumu vadītāju, šovmeni vai cita veida slavenību, Zutis atbild, sirsnīgi smejoties. “Ziniet, es kopš dzimšanas sevi uzskatu vienkārši par Zuti no Sabiles. Es esmu, biju un būšu Zutis no Sabiles. Ar visām personības šķautnēm, kas šo 32 manas dzīves gadu laikā manī radušās un attīstījušās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zutis, bokseris

Es neko netēloju, neliekuļoju, vienkārši esmu Zutis. Jā, man patīk izkauties, man patīk nopelnīt naudu, man patīk uztaisīt šovu.

Man kopš bērnības bijis sapnis – dzīvē darīt to, kas pašam patīk. Un tieši to es tagad daru. Pelnu naudu, darot visu to, kas man tuvs,” sarunā ar “tv3.lv” sevi raksturo Zutis.

“Ja tu dabū pērienu no Zuša, tu esi slavens.”

Tie, kuri dzīvē nebaidās darīt to, kas pašiem tīk, būt atklāti, nelišķēt un neliekuļot, gan visbiežāk ir arī tie, kurus citi apskauž, aprunā un kuriem, gan ne acīs skatoties, sola “sadot pa mizu”.

Arī “Boksa akadēmijas” dalībnieku vidū kā pirmajā, tā otrajā sezonā ir vīri, kuri kameru priekšā neslēpj – viņi grib iekļūt šovā, lai “sadotu pa purnu Zutim”. Bokseri šī ainiņa un potenciālie “pa purnu devēji” tikai uzjautrina.

“Protams, ka daudzi grib dabūt pērienu no Zuša, jo, ja tu dabū pērienu no Zuša, tu uzreiz esi slavens,” viņš uzjautrinās, gan piebilstot, ka “Boksa akadēmijas” kontekstā vēlmē izkauties ar Zuti viņš drīzāk redz puišu azartu un motivāciju parādīt labāko, ko vien var, izaicinot uz cīņu pašu šova vadītāju. Zutim nav iebildumu pret šādiem izaicinājumiem – viņam tas ir pat interesanti – bokseris gatavs godīgai cīņai ringā ar ikvienu, kurš uzskata, ka tas viņam pa spēkam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Boksa akadēmijas” jaunā sezona Go3 jau sākusies!

Zutis, bokseris

Esmu atvērts jebkam. Es apzinos, ka neesmu pats stiprākais cilvēks pasaulē. Ja tu gribi konfliktu ar Zuti – tu to dabūsi. Man nav problēmu uzkauties,

Paldies “heiteriem”!

Ironiski, bet lielākā daļa kauties gribētāju un “heiteru” tā arī paliek pie izaicinājumiem un skaļiem vārdiem internetā. Kā spriež sportists un šovmenis, dzīvē viņš nekad nav saskāries ar atklātu agresiju no kāda sev nepazīstama interesenta puses.

Zutis, bokseris

Nekad neviens nav gribējis ar mani izkauties uz ielas. Gluži otrādi – man ikdienā nāk klāt cilvēki, kuri grib ar mani nofočēties. Nereti šajās sejās sazīmēju tos pašus cilvēkus, ko esmu ievērojis kā ļaudis, kas mani aktīvi “heito” internetā. Bet satiekot dzīvē – grib bildi.

Un viņš ar prieku ne tikai fotografējas ar “heiteriem” – Zutis ir, iespējams, vienīgā Latvijas slavenība, kas ar prieku lasa naidpilnos komentārus pie saviem video internetā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es pat speciāli vēl pakaitinu tos komentāru teicējus. Par ko gan man ienīst heiterus? Ja man nebūtu tik daudz heiteru, maniem video nebūtu tik daudz skatījumu! Es priecājos, ka mani “heito”,” paldies tiem, kam viņš “besī” iespēju pateikt izmanto Zutis, kurš ļoti labi apzinās, kā strādā šovbizness un to, ka visiem tāpat neizpatiksi.

Turpina būt draugos ar boksa šova puišiem

Runājot pat “Boksa akadēmijas” jauno sezonu, Zutis neslēpj, ka ir vairāk kā apmierināts.

“Otrajā sezonā mums ir ļoti spēcīgi čaļi! Sparingos uzreiz var just, ka puiši ir vēl labāki, nekā pirmajā sezonā. Veidojot pirmo sezonu, mēs nezinājām, ko sagaidīt, un jau tad mūs patīkami pārsteidza. Uz otrās sezonas atlasi ieradās mazāk dalībnieku, bet jau daudz kvalitatīvāki,” to, ka izraudzīties labākos nav bijis viegli, neslēpj šova vadītājs.

“Boksa akadēmija” nav kārtējais realitātes šovs, kurā pēc slavas uzplaiksnījuma dalībnieki iekrīt atpakaļ pelēkās ikdienas rutīnā. Patiesībā šovs ir tikai sākums. Kā atklāj Zutis, viņš turpina uzturēt draudzīgus kontaktus ar teju visiem pirmās sezonas finālistiem un var atklāt, ka visu dzīve pēc dalības boksa šovā tikai gājusi uz augšu.

“Visi turpina trenēties, turpina boksēties, būt draugi. Tūlīt jau atkal kārtējās sacensības, kurās startē mūsējie. Neviens nav apstājies attīstībā,” lepns par panākumiem, kas turpinās ārpus ekrāna robežām, ir Zutis.

Zina, kas notiek šova Lietuvas pusē

Šī gada “Boksa akadēmijas” dalībniekus finālā gaida īpašs izaicinājums – noslēgumā būs jāboksējas pret tāda paša formāta šova finālistiem no Lietuvas Kauņas slavenajā arēnā “Žalgiris”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es ļoti sekoju līdzi tam, kas notiek Lietuvas šovā – Lietuvas šova vadošie bokseri ir manu draugu un paziņu lokā, tāpēc uzturam regulārus kontaktus. Visu laiku turu roku uz pulsa.

Pazīstot lietuviešus, apzinos, ka izaicinājums nav mazs, un mūsu čaļiem būs jāpārstāv ne tikai pašiem sevi un šovu – būs jāpārstāv visu Latviju,” Zutis spriež, piebilstot, ka darīs visu, lai mūsējie to izdarītu godam.

To, kurš finālā varētu būt labākais – latviešu vai lietuviešu komanda, Zutis atturas prognozēt.

“Visstiprākais jebkurā gadījumā būs bokss. Vissvarīgāk ir parādīt, ko čaļi var, un iespēja parādīt to lielajā “Žalgiris” arēnā jau ir milzīgs panākums.

Kā es vienmēr uzsveru – Zutis par savām un savu trenējamo cīņām runā pēc cīņām.”

“Vienīgais, kas man galīgi nesanāk, ir komunikācija ar dāmām…”

Nestāvēt uz vietas, augt un tuvoties perfektajam – tas ir Zuša viens no dzīves moto, un tieši tāpēc viņš ir drošs, ka ar otro sezonu nekas nebeigsies – “Boksa akadēmija” pastāvēs un turpinās motivēt Latvijas puišus sportam. Un, iespējams, ne tikai puišus. Interesi par iespēju piedalīties sportiskajā šovā izrādījušas arī neskaitāmas sieviešu dzimuma pārstāves.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dāmas grib uz “Boksa akadēmiju”, ļoti grib,” neslēpj Zutis, kurš var pačukstēt, ka tiek spriests par iespēju kādā no nākamajām sezonām dot iespēju piedalīties arī sieviešu pāriem.

“Vienīgi man nedaudz bail. Neslēpšu – es dzīvē daudz ko protu, bet vienīgais, kas man galīgi nesanāk, ir komunikācija ar dāmām,” smejoties atklāj sportists, piebilstot gan, ka arī šāda veida izaicinājums viņu nebaida.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm