tv3.lv

No kautiņiem līdz īstam ringam: tukumnieks Mairis boksa šovā piepilda kvēlāko sapni

Mairim Tubuļēvičam ir 37 gadi un burvīga ģimene. Mairis lielu paldies saka savai audžu mammai, kura uzņēmās par viņu rūpes pēc tam, kad puiša mamma nomira.

“Tēvs jaunībā mums bija draugs, ballēs dancojām. Tad vienā momentā viņš ieradās pie manis darbā. Man īstais dēls ir prom, tolaik Anglijā bija. Es saku: “Nu ko, ēdīsim pie viena galda.” Tā mēs ar Mairi sadraudzējāmies,” atminas Maira audžu mamma Līga.

“Viņš ar visiem cilvēkiem uztur attiecības un kopj,” par brāli saka Maira māsa Evita. Ģimene Mairim ir ļoti svarīga.

“Maira moto jeb galvenie fokusi jaunībā bija dragreiss, meitenes un bokss,” stāsta Evita. “Tas, protams, mūs visus iedvesmo, kā mēs varam nojaust, ka kaut kas, kas ir bijis kā hobijs vai vienkārši dauzīšanās, un pēkšņi ir šāds pavērsiens. Tas ir iedvesmojoši.”

“Bērnībā es bieži klausījos, kurā galā Mairis cīnās ar kādu, jo viņš vienmēr bija pa vidu visos kautiņos. Un vienmēr galvenais, kāpēc tas notika, bija par godu un cieņu.

Es skrēju ārā, un man bija jāraud, jo es redzēju, ka sit manu brāli. Es tajā laikā nevarēju uz to noskatīties,” stāsta Maira māsa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pāris mēnešus pirms filmēšanās “Boksa akadēmijā” Mairis izšķīries ar draudzeni. Taču dalība šovā puisim palīdz ne tikai aizmirst mīlas likstas, bet arī piepildīt sapni kļūt par profesionālu bokseri.

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm