tv3.lv

Pamet panākumus Londonā, lai atgrieztos Latvijā. Stāsts par boksa šova smukulīti Arti

2021. gada 21. decembrī 14:47

“Piedzimu, uzaugu Rīgā, astoņus gadus nodzīvoju Londonā, kas izmainīja manu dzīvi,” par sevi saka Artis Buls, kurš ir viens no pašmāju TV šova “Boksa akadēmija” kandidātiem uz iekļūšanu finālā un par kura panākumiem šovā īkšķus tur arī daudzas daiļā dzimuma pārstāves.

30 gadus vecajam rīdziniekam Artim sports ir hobijs un peļņas avots. Viņš strādā par personīgo treneri un palīdz cilvēkiem iziet no rutīnas un sasniegt dzīvē ko jaunu.

“Bērnība bija interesanta. Darījām visādas muļķības – pīpējām, dzērām, protams. Tīņu vecums, un no tā nekur neizbēgsi. Ja godīgi, es ļoti priecīgs, ka es tam agrāk izgāju cauri.

Vienā brīdī tev jāizdara izvēle – vai nu es turpinu tā dzīvot, vai arī dzīvē kaut ko beidzot mainu,” saka Artis.

Viņa draugs Kārlis atzīst: “Ja man kāds pirmajās klasēs teiktu, ka viņš būs fitnesa treneris, nebūtu tam ticējis. Re, kā izvērtās.”

Pirmos soļus fitnesa virzienā Artis spēris, kad dzīvoja un strādāja Lielbritānijā. “Pagrieziena punkts bija Londona. Sapratu, ka ir jau 24 gadi un jāizvēlas, ko tālāk darīt, jo nevar ieciklēties visu laiku vienā punktā.

Man patīk aktīvs dzīvesveids, es ilgi nevaru nosēdēt vienā vietā, līdz ar to sāku trenēties un sapratu, ka tas ir tas, ko es gribu darīt,” stāsta “Boksa šova” dalībnieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc astoņiem Londonā pavadīties gadiem Artis nolēmis atgriezties Latvijā. “Man likās, ka es tur pilnībā visu esmu sasniedzis. Es sāku strādāt par treneris, attīstījos kā treneris. Izaugu fitnesa klubā, no kluba paņēmu visu, ko varēju paņemt,” lēmumu atgriezties dzimtenē skaidro Artis.

“Atbraucu atpakaļ pavisam cits cilvēks. Agrāk biju ļoti noslēgts, tur iemācījos komunicēt ar cilvēkiem, atvērties cilvēkiem.”

To, ka dalība boksa šovā stīvuma dēļ Artim ir izaicinājums, viņš sapratis, atlasē sparingojot ar Kristapu Zuti.

“Mans mērķis ir ieguldīties sevī. Vajag attīstīties, smagi strādāt, uzdzīt sevi labākajā fiziskajā formā, kādā esmu bijis, parādīt to, kā var izaugt šī šova laikā,” tā Artis.

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm