tv3.lv

Par mata tiesu no boksa šova pamešanas izsprūk students Arturs

Šova iepriekšējā sērijā vairāk nekā 200 entuziastu vīrišķīgi startēja spēka trasē un sparingā pierādīja, ka bokss ir viņiem pa spēkam. Nu desmit finālistus Līvānos sagaidīja spriedzes pilna treniņnometne, kurā finālam kvalificēsies seši sportisti, bet četriem šovs būs jāpamet.

Nākamās dienas dalībnieki pavadīs pirtiņā, kur viņu gaida maksimāli smagi pārbaudījumi un minimālas ērtības. “Lai mēs redzam, kādi viņi ir īstenībā – kādi viņi ir noguruši, nosaluši,” skaidroja Zutis.

Vīriem priekšā bija pirmais iesildīšanās uzdevums – sastādīt brokastu plānu nākamajai nedēļai. Tas, kā sprieda Gregors, izvērtās “trīs stundu balagānā,” lai arī ēdienkarti varējis sastādīt trīs minūtēs.

Gregors, kurš pagaidām kompānija ir visnoslēgtākais, atklāja, ka ar cilvēkiem ietur distanci: “Es neesmu šeit ieradies socializēties un iesaistīties tusiņos.”

Tikko iekārtojušies nometnē, dalībnieki devās uz pirmo boksa treniņu leģendārā boksa trenera Josifa Kovči vadībā. Treniņa noslēgumā dalībniekus gaidīja vēl viens pārbaudījums – ledus auksta duša.

Pēc pirmās nometnē pavadītās nakts dalībnieki modās par dažām stundām agrāk nekā cerēts. “Iesildīšanās beigusies, drēbes nost, visi ūdenī,” paziņoja treneris Raivis Vidzis, un vīriem nācās meties aukstajā upē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc rīta peldes vērīgākie dalībnieki bija pamanījuši izmaiņas apkārtējā vidē – nometnes pagalmā ganījās bariņš vistu, un Raivis deva nākamo uzdevumu – 10 sekunžu laikā visiem kopā jānoķer 12 vistas.

Taču ne vienu vien no līdzsvara izsita Vidža nākamais paziņojums: “Tagad jūs savās rokās turat savu ēdienu.” “Es domāju, ka tas ir joks, ka mūs “nes” cauri,” atzinās Artis.

Kungi sadalījās divās komandās – tie, kuri nebija gatavi vistu nokaut, piebiedrojās Zuša komandai, pārējie – Kambalas komandai.

Par lēmumu visvairāk svārstījās Ainis, kurš beigās paziņoja, ka vistu tomēr nekaus: “Viss ir slikti, es vairs nevaru, tas nav man.” Ar no zupas izglābto vistu Ainis pievienojās putnkopju pulciņam.

Tik kardināla lēmuma maiņa izpelnījās Kambalas kritiku: “Boksa ringā pieņem lēmumu, bet pēkšņi lēmumu gribi mainīt, tu vari attaisīt acis un pamosties slimnīcā.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai atgādinātu, ka dalībnieki ir ne tikai konkurenti, bet arī lai saliedētu viņus kā komandu, uz nākamo pārbaudījumu vīrus izaicināja futbola klubs “Līvāni”.

Dienas noslēgumā dalībniekus gaidīja smagākais no dienas pārbaudījumiem, kurā tika testētas ne tikai viņu baiļu robežas, bet arī spēja neatkāpties no pieņemtajiem lēmumiem.

“Man likās, ka būs kaut kas saistībā ar čūskām,” prātoja Ainis, bet Gregoram bija ideja, “ka būs kaut kas jāēd, zārkā jāguļ vai alā jālien”. Izrādījās, ka topošajiem bokseriem ir darīšana ar augstumu, un īpaši izaicinošs šis pārbaudījums bija Ralfam, kuram ir bailes no augstuma.

“Es gandrīz apraudājos, pārmīzu, jo es domāju, ka viņam tūlīt jāsauc “ātrie”. Es domāju, viņam sirds uzsprāgs. Es biju pārbijies,” kolēģa Ralfa pārdzīvojumu komentēja Igors. Ralfs savas bailes pārvarēja un ar uzdevumu tika galā. “Ja es te esmu, es gribu uzvarēt, es darīšu visu,” skaidroja Ralfs.

No uzdevuma pavisam atteicās Gregors, un, kā skaidroja Māris, ar kuru Gregors mitinās vienā teltī, tas iespaidu par cīņu biedru sabojāja. Vēlāk gan Gregors atzina, ka ar uzdevumu būtu ticis galā, bet negribēja mētāties ar lēmumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No desmit dalībniekiem tiesības uz fināla cīņu Kaspara Kambalas un Kristapa Zuša komandās iegūs vien seši, jo četriem no viņiem šovs būs jāpamet. Bija pienācis laiks noskaidrot, kurš no bokseriem mājās dosies pirmais, un tas, kuram šovs jāpamet, bija dalībnieku pašu ziņā. Vairums dalībnieku balsoja par Arturu.

“Vispār, kā es nokļuvu šajā desmitniekā, priekš manis jau bija pārsteigums, tāpēc principā tas bija forši, man patika viss, bet, jā, man nedaudz par agru vēl domāt par nopietnu boksa karjeru,” sacīja Artūrs.

Tomēr šova vadītājs Vidzis paziņoja, ka puisis vietu šovā saglabā.

Arturam dota otrā iespēja nebija vienīgais vakara pavērsiens. Konkurence kļuva arvien spraigāka, jo tika noskaidrots, kurus dalībniekus savās komandās izvēlējās Kambala un Zutis. Kambalas zilajā komandā iekļuva Reinis, Gregors, Ralfs, Igors un Dins, bet Zuša sarkanajā komandā apvienojās Mairis, Māris, Artis, Ainis un Arturs.

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm