tv3.lv

Pašmāju boksa šova ģimeniskākais dalībnieks – Igors no Rīgas

32 gadus vecais Igors Trošins kopā ar mīļoto sievu Ilonu audzinu meitu un dēlu. “Ar sievu gan man ir paveicies. Tas vienkārši tā sanāca, ka man ir tik skaista ģimene, ka es jūtos tiks labi,” saka Igors.

“Man ir ideālais vīrs,” laulāto draugu slavē Ilona. “Man nekad nav Igoram jālūdz “nomaini pamperu!”, “uztaisi ēst!” vai “esi mājās!”, jo viņš man piecos zvana: “Es tūlīt būšu.” Viņam ir darbs pāri galvai un vēl vairāk, bet viņš zina, ka viņam ir jābrauc mājās,” ieskatu ģimenes dzīvē sniedz Igora sieva.

Igors nenoliedz, ka dažkārt vairāk domā par darbu, bet “tāda ir mana loma ģimenē”. Viņš cer, ka abas atvases – dēls Markus un meita Tīna – to novērtēs. “Tā es redzēju arī savu tēvu, kurš daudz strādāja,” teic Igors.

“Strādāt ir labi. Mūsdienās ir tik daudz slinku cilvēku, kas ir drausmīgi. Bet balansam ar ģimenes dzīvi ir jābūt,” uzskata Igors.

“Man ir mērķi, un sieva tos zina. Mēs esam komanda un uz tiem ejam, jo nav variantu,” saka boksa šova dalībnieks.

Igoram pieder nekustamo īpašumu aģentūra, kas attīstījusies par plaukstošu uzņēmumu ar filiālēm vairākās Latvijas pilsētās.

“Lūzuma punkts bija, kad man bija pieci gadi, es aizgāju pie mammas un teicu: “Mammu, es nevaru, es negribu nest malku.” Un viņa atbildēja: “Vienkārši dari un pie sevis atkārto: acis darba izbijās, rokas darba nebijās.” Kad tu dari to, ko negribi, vienkārši izdari, un tu būsi priecīgs,” teic Igors.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svarīga Igora dzīves sastāvdaļa ir sports. Viņš jau ilgāku laiku intensīvi trenējas boksā. “Cilvēki svētdienās iet uz baznīcu, es divreiz nedēļā eju uz treniņu. Man patīk tās kustības, man patīk viss.

Šovam es pieteicos tāpēc, ka nevarēju nepieteikties, jo man mērķi jau ir sen uzrakstīti, un tur viena no rindkopām ir: cīņa, kuru filmē un kuru cilvēki redz. Man dos gandarījumu, ja cilvēkiem varēšu parādīt, cik cītīgi es strādāju treniņos.”

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm