tv3.lv

Pēc pēdējās izbalsošanas noskaidroti boksa šova finālisti

Septiņi vīri, kurus vieno sapnis par uzvaru, treniņnometnē Līvānos cīnās, lai noturētos šovā. Finālā iekļūs tikai seši – trīs Kaspara Kambalas un trīs Kristapa Zuša komandas dalībnieki.

Vīriem priekšā bija nākamais pārbaudījums – Līvānu ugunsdzēsības depo tika noskaidrots, kura komanda ir fiziski spēcīgāka, kā arī tika pārbaudīts, vai dalībnieki iemācījušies sadarboties vienota mērķa sasniegšanā. 20 smago ugunsdzēsēju mašīnu par vienu sekundi ātrāk līdz finišam aizvilka Zuša komanda.

Kad savu varēšanu mašīnas vilkšanā bija pārbaudījuši arī komandu kapteiņi, bija laiks orientēšanās spēlē pārbaudīt vīru erudīciju un attapību, un arī ar šo uzdevumu raitāk veicās Zuša komandai.

Uzvarētāji balvā saņēma boksa treniņu, bet pretiniekiem kā mierinājuma balva tika piedāvāts izbaudīt pirts rituālu.

“Boksa akadēmijas” dalībnieki turpināja cīņu līdz pēdējai izbalsošanai, kas sešiem no viņiem garantēs cīņu fināla tiešraidē, bet vienam – drīzu nokļūšanu mājās.

Vēl pēdējais boksa treniņš, kurā katrs varēja pagūt parādīt sevi no labākās puses, bet vēlāk, lai uzzinātu katra dalībnieka motivāciju, komandu kapteiņi puišus uzaicināja uz kopīgām vakariņām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visbeidzot bija pienākusi “Boksa akadēmijas” pēdējā izbalsošana, un vienam no dalībniekiem tā bija liktenīga. Zutis paziņoja, ka viņam izvēle jāizdara starp Dinu un Aivi, kapteinis lēma, ka šovs jāpamet Aivim.

“Manī laikam nav tik ļoti lielas vēlmes būt bokserim. Es esmu pilnīgi parasts čalis no malas, kas nav ar boksu saistīts. Dins ir apņēmības pilns likties iekšā boksā un sevi pierādīt un attīstīties,” šovu pametot, sacīja Aivis.

Līdz ar to šova “Boksa akadēmija” lielajam finālam kvalificējušies Igors, Reinis un Artis no Kambalas komandas, un Mairis, Dins Edvīns un Māris no Zuša komandas.

Notikumiem šovā “Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm