tv3.lv

Video: pašmāju boksa šovā izskan bildinājums

Turpmākos mēnešus vīrus sagaida neskaitāmi treniņi. Vai tas nozīmē, ka privātā dzīve būs jāpaliek malā? ”Neviens sports nav savienojams ar privāto dzīvi,” spriež Kaspars Kambala. ”Tev ir jādomā tikai par savu kondīciju, par savu darba ritmu, un tas neiet kopā ar ģimeni.”

No kautiņiem līdz īstam ringam: tukumnieks Mairis boksa šovā piepilda kvēlāko sapni

Tam, ka privātā dzīve nav apvienojama ar sportu, nepiekrīt tukumnieks Mairis. Neilgi pirms nometnes palicis vecpuiša statusā, bet pēc atgriešanās no Līvāniem atkārtoti iekarojis bijušās draudzenes sirdi, mīlnieks saņēmies tik nopietnam solim kā bildinājums.

Klusā cerībā, ka sirdslietu risināšana tomēr tiks atlikta pēc fināla cīņām, viņam vienā no dzīves svarīgākajām dienām pievienojies komandas kapteinis Kristaps Zutis.

Kā skaidro Mairis, šis būs trešais saderināšanās gredzens, ko viņš plāno pasniegt draudzenei. Pirmais gredzentiņš netīšām ticis pazaudēts. ”Tad nopirku otro, bet ”beidzās termiņš”, jo viņas mamma teica, ka gada laikā jāapprecas,” stāsta Mairis. ”Kāzas es plānoju tuvākajā laikā un jāpaspēj termiņā.”

Mairis kopā ar Lindu ir apmēram piecus gadus, tomēr pāris vasarā pašķīrās, jo Linda neesot gribējusi dzīvot galvaspilsētā. Pēc boksa šova nometnes abi attiecības atjaunoja. ”Kad pazaudē, tad saproti, ka tas cilvēks ir tavējais,” saka Mairis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas brīdis ir klāt, un Maris, draudzenes priekšā nometies uz viena celīša, lūdz viņas roku: ”Vai tu nāksi pie manis par sievu līdz mūža galam?” ”Nākšu,” precību piedāvājumu pieņem Linda. Pēc brīža, velkot pirkstā gredzentiņu, Linda neslēpj, ka viņai trīc rokas.

”Es zināju, ka tas būs, bet to, ka tas būs šādi, noteikti nē,” atzīst Maira nu jau līgava.

Notikumiem šovā ”Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm