tv3.lv

Villošanās boksa šovā: Zutis ar Kambalu pamatīgi saiet ragos

Atgriezušies ierastajā dzīvē, TV šova ”Boksa akadēmija” finālisti ir gatavi spraigam treniņu režīmam, kas līdzīgi kā līdzšinējie pārbaudījumi nesīs ne vienu vien negaidītu pavērsienu.

Par pirmo pārsteigumu parūpējās zilās komandas kapteinis Kaspars Kambala, sev palīgā pieaicinot gados jaunu boksa treneri vārdā Maksims.

Tikmēr Kristaps Zutis nolēma ieviest dalībnieku sastāvā negaidītas izmaiņas. ”Tā kā jūs esat trīs, bet mums jāstrādā pāros, tad es pēc savas iniciatīvas esmu komandā paņēmis vēl vienu cilvēku. Tas ir mans vienpersonisks lēmums, un man visu pārējo domas ir pie vienas vietas,” skaidroja Zutis.

Nazars ir 23 gadus vecs ukrainis, kurš jau vairākus gadus dzīvo Latvijā. ”Es Latvijā nonācu Erasmus programmā, atbraucu strādāt restorānā. Es mācījos Polijā un atbraucu uz Latviju iegūt praksi. Tā es nekļuvu šeit, Latvijā. Un dzīve aizgāja savu ritmu – bija darbs, dzīve, sporta dzīve, un es izvēlējos šo valsti savai dzīvei,” pastāstīja Nazars.

Bokss ir bijusi Nazara bērnības un agrās jaunības aizraušanās, kas apmēram pirms gada atgriezusies viņa prioritāšu skalas augšgalā.

Pēc Nazara pievienošanās sarkanajai komandai radās bažas, vai kādam no Zuša vīriem šovs nebūs jāpamet. ”Es ceru, ka neaizdzīs nevienu mājās, ka varēs visi palikt. Bet, ja būtu kādam jāiet mājās, patīkami tas nebūtu,” sprieda Mairis. ”Lai viņš iekāpj mūsu apavos un iziet grūto ceļu, ko izgājām mēs.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video: pašmāju boksa šovā izskan bildinājums

”Ja kādam kaut kas nepatiks, viņš nespēs pieņemt, tad tās ir viņa iekšējās problēmas. Mums ir konkrēts mērķis un skaidrs uzdevums, kas mums ir jāizpilda,” strikts bija Zutis.

”Ja man būs jāaiziet no šova, es neko nenožēlošu. Es diezgan lielu pieredzi ieguvu treniņos,” atzina Dins Edvīns.

Noslēdzoties pirmajam treniņu posmam, komandas bija gatavas atkal satikties. Šī bija pirmā atkalredzēšanās kopš treniņnometnes beigām. Tikšanos īpaši gaidīja Kaspara vīri, līdz kuriem jau nonākusi ziņa, ka Kristaps savā komandā neplānotie pieņēmis jaunu un, domājams, spēcīgu dalībnieku.

Kambala faktu, ka pretinieku komandā ir jauns dalībnieks, uzņēma bez prieka un sajūsmas, un abu kapteiņu apspriešanās pagāja augstos toņos ar lamāšanos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikumiem šovā ”Boksa akadēmija” seko līdzi pirmdienu vakaros kanālos TV6 un TV3 Plus, kā arī jebkurā laika nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm