Būs vai nebūs pāris? Kā pēc šova turpinās Eglītes un Maira attiecības

32 komentāri
Būs vai nebūs pāris? Kā pēc šova turpinās Eglītes un Maira attiecības
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Noslēdzies vasaras iepazīšanās šovs “Piecērt Eglītei!”, kurā no neskaitāmiem brīviem Latvijas vīriešiem “Lauku sētas” Līga Eglīte izvēlējās dzejnieku Mairi Daiļo Liepiņu. Skaties.lv jautāja pārim, kā turpinās viņu stāsts pēc filmēšanas, un abu sajūtas ir daudzsološas!

Pēc fināla filmēšanas Mairis un Līga nesteidzās mājās, bet ļāvās sarunām nu jau bez kamerām sarunu bāra “RŪM” mājīgajās telpās. Pēc fināla filmēšanas jau pagājušas divas nedēļas, un abi šajā laikā turpinājuši kontaktēties un tikties.

“Viss ir super! Vēl nesen apspriedām, kad rezervēsim “Wellton Riverside SPA Hotel”,”  sarunā ar Skaties.lv stāsta Līga. Viņa spriež, ka abi labi saprotas, jo zina, kā ir būt populāriem – Līga pati ir “Lauku sētas” zvaigzne, bet Mairis – dzejnieks ar savu fanu loku. Pāri nebiedē sabiedrības pievērstā pastiprinātā uzmanība.

“Kad iegājām vienreiz “Rimi”, šķita, ka cilvēki mūs atpazīst,” atceras Līga.

Arī Mairis, ar Skaties.lv runājot par Eglīti, ir pozitīvi noskaņots. “Vārda dienā satikāmies, viņa mani pārsteidza ar skaistu un foršu dāvaniņu.

Kopā pastaigājāmies un nosvinējām manu vārda dienu,” priecīgs Mairis.

Abi kopā kādu vakaru bijuši arī bārā “Leningrad”, līdzi ņemot arī Aigara dāvāto “Čiekuru”. Pāris tik labi atpūties, ka “dēls” aizmirsts bārā, taču Mairis smejoties atklāj, ka ir pārliecināts – bāra saimnieki viņu labi pieskata.

“Kopsummā – viss lēnām notiek. Smejamies un skatāmies uz visu pozitīvi. Mums abiem iet labi,” tā Mairis.

32 komentāri