tv3.lv

Ceļinieki nokļuvuši pirmo reizi ārzemēs

Šovakar kanāls TV3 piedāvāja vēl nebijuša šova pirmizrādi Latvija – “Pirmoreiz ārzemēs”, kurā piedalījās četri cilvēki, kas nekad pirms tam nebija bijuši ceļojumā ārpus Latvijas un Baltijas valstīm. Ugunskristības tika ielozētas šova dalībniekam Artūram Neļķem, kuram bija jāsagatavo tūre Milānā.

2014. gada 1. septembrī 20:55

Mūsdienās ir grūti iedomāties un satikt cilvēku, kurš patiesi nekad, nekad pirms tam nav bijis tuvākā vai tālākā ceļojumā. Bet, redz, tādi ir, tieši tādēļ viņi ir uzaicināti, lai piedalītos savā pirmajā ceļojumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visu šo nedēļu, līdz pat ceturtdienai, šova “Pirmoreiz ārzemēs” dalībniekiem, lai iegūtu galveno balvu, būs nepieciešams mazliet izdomas – katrs no viņiem būs atbildīgs par vienu šova dienu, un intrigas sākas jau tagad, jo attiecīgo dienu vērtēs neviens cits kā paši konkurenti. Šovakar ar gida somiņu jūsu TV ekrānā staigāja Artūrs Neļķe.

Jau pašā sākumā no Artūra viss likās pārdomāts, neskatoties uz Viktora nepārtraukto tincināšanu – lai nokļūtu lidostā laikā, šīs dienas gids bija pasūtījis taksometru, kā arī sagatavojis iestiprināšanos pirms lidojuma, paņemot līdzi mammas ceptos pīrādziņus. Neviens no “ceļotājiem” līdz šim savā dzīvē nebija lidojis, daži pat tam bija īpaši gatavojušies – Egita pirms šova bija izgājusi dēļu kursu. “Lai nebūtu epilepsijas un migrēnas lēkmes,” atzina šova dalībniece.

Lidojuma mērķis bija Itālijas pilsēta Milāna, lidojot caur Stambulu ar avio sabiedrību “Turkish Airlines”. Pēc stundas, kas pavadīta braucienā no lidostas, pirmo reizi ārzemēs nokļuvušie latvieši attapās pašā Milānas centrā. Artūrs, nobruņojies ar līdzpaņemtu karti un vietējo palīdzību, beigās tomēr atrada viesnīcu, kurā ceļotāji nakšņos.

Šeit sakās pirmie piedzīvojumi, sākot ar viesnīcas kļūdu, kurā bija paredzēts, ka mūsu ceļiniekiem tiek piešķirtas tikai divas istabas ar divguļamo gultu katrā, beidzot ar mulsumu, kā vispār viesnīcas numuriņos dabūt gaismu.

Pirmais rīts Milanā bija skaists un saulains, un ar miegiem vēl acīs dalībnieki, pirms tam paēdot brokastis, devās meklēt iespējas, ko var piedāvāt šī Ziemeļitālijas pilsēta. Kādam prieki jau bija no paša rīta, jo Viktors vairākkārt bija izteicis vēlmi pavizināties ar metro. Tika apskatīts Milānas doms, viens no dārgākajiem tirdzniecības centriem – Viktora Emanuela galerija, kur katrs ievēlējas savu laimi, “La Scala” operas teātris, kā arī atslodzei sekoja pastaiga pa vienu no lielākajiem pilsētas parkiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Programmas vērtēšana tiek dota katra dalībnieka rokās, kuri vērtēs attiecīgās dienas gidu ar zvaigznēm no 1 līdz 7:

  • Egita Neļķes kungam ielika 5, jo viņš nebija aprēķinājis laikus, kuros ierasties viņa izvēlētajās vietās – gan operas teātra muzejs, gan arī augstais metāla skatu tornis, no kura paveras lielisks skats uz pilsētu, bija pusdienlaikā brīdī, kad ceļinieki vēlējās vietas apskatīt;
  • Andra dienas gidam ielika 6 ar rezervi, jo jaunkundze ņēma vērā, ka šī ir pirmā šova diena un pirmajam startēt nekad nav viegli;
  • Viktors ar 5 ballēm vēlas no Milānas redzēt kaut ko vairāk.

Artūram Neļķem, kam bija tas gods atklāt šovu ar savām gida iemaņām, no 21 iespējamā kopsummā saņēma 16 punktus, kas nav slikts radītājs. Kā šova dalībniekiem klāsies turpmāk, skaties jau rītvakat kanālā TV3 plkst. 20:20. Varam pačukstēt, ka būs arī pirmie konflikti…

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm