tv3.lv

Četras slavenības jau šovakar dosies garšas medībās!

Pagājušajā nedēļā dzīvojāmies Itālijā kopā ar četriem cilvēkiem, kuri līdz šim ne reizi nebija izceļojuši ārpus Baltijas valstīm. Jau šovakar pirmizrādi piedzīvos jauns raidījums – “Garšas mednieki”, kurā četras dienas, apceļojot Latviju, kopā pavadīs sabiedrībā zināmi cilvēki – Guntis Veits, Olga Rajecka, Ineta Radēviča un Mārtiņš Meiers.

2014. gada 8. septembrī 11:42

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tradicionālo ēdienu gatavošana, atvēsināšanās strūklakā un dažādi pārsteigumi – tas viss jau šonedēļ būs skatāms jaunajā raidījumā ”Garšas mednieki”, kura ietvaros četras sabiedrībā zināmas personas dosies garšas medībās. Viņi zina, ka četras dienas pavadīs kopā, apceļojot Latviju, taču nezina pilsētas, kurās nokļūs. Ik dienu dalībnieki uzzinās savu galamērķi un, kamēr dosies ceļā uz to, vienam no visiem dalībniekiem būs jāpaspēj saorganizēt mielastu un izklaides pārējiem trīs dalībniekiem.

Vai visi dalībnieki četras dienas varēs izturēt kopīgā ceļojumā? Vai kāds no viņiem pagurs ceļojuma laikā un nespēs valdīt savu raksturu? Raidījumā ”Garšas mednieki” piedalīsies dziedātāja Olga Rajecka, mūziķis Guntis Veits, vieglatlēte Ineta Radeviča, Valmieras teātra aktieris Mārtiņš Meiers, kurš iepazīts kā Daniels seriālā ”UgunsGrēks”.

Kā atzīst Ineta Radēviča: ”Jūtos lepna par iespēju ar projekta dalībnieku palīdzību tuvāk iepazīstināt skatītājus ar savu dzimto pilsētu Krāslavu un tās viesmīlīgajiem iedzīvotājiem. Pirms projekta jutos patīkamā neziņā un ar saviļņojumu gaidīju ceļojumu. Pēc ilgas prombūtnes projekts palīdzēja iejusties Latvijā, atgādināja kas es esmu, un, no kurienes nāku. Pārliecinājos, ka, neskatoties, kurā Latvijas daļā atrados, visur jutos kā mājās. Skatītajiem būs iespēja tuvāk iepazīties ar skaistajām Latvijas pilsētām un izjust lepnumu par saviem tautiešiem, kas čakli un neatlaidīgi strādā, lai padarītu mūsu ikdienu krāšņāku.”

Skatītāj, balso!
Atgādinām, ka Tev, TV3 skatītāj, ir unikāla iespēja izvēlēties kanāla programmas saturu – šonedēļ četri svešinieki ceļos uz ārzemēm un cīnīsies par naudas balvu, bet jau nākamajā mūs sagaida gardēžu šovs ”Garšas mednieki”, kurā sabiedrībā pazīstami cilvēki – Olga Rajecka, Guntis Veits, Ineta Radēviča un Mārtiņš Meiers – kopā pavadīs četras dienas un izvērtēs viens otra kulinārijas mākslu. Cītīgi seko abiem šoviem līdzi, jo tieši Tu būsi tas, kurš noteiks, kuru raidījumu arī turpmāk varēsim vērot TV3 kanālā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm