tv3.lv

“Iesaukts armijā” 5. sērija: pret dalībniekiem tiek atklāta uguns; Veinbergs ārā, Priedīte ieņem viņa vietu

Noslēgusies šova “Iesaukts armijā” piektā diena, kurā pirmo reizi pret jauniesauktajiem tika atklāta uguns, kā arī pēc dienas uzdevuma tika pārdalīts komandu sastāvs.

2014. gada 3. septembrī 23:10

Šova sākums jau bija dramatisks – 4 no rīta un Militārā policija devās uz Ādažu poligonu, jo tika saņemtas ziņas par to, ka kāds no šova dalībniekiem ir piesavinājies militāro munīciju, kā arī ir aizdomas par alkohola lietošanu nometnē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

5:30 un mūs šova dalībniekiem ir vēl 50 minūtes laika līdz rīta rosmei. Pēc iesildīšanais jaunai dienai komandu uzdevums pirmo reizi bija nomaskēties. Tālāk sekoja apmācības, kā pārvietoties mežā ar uguni un kustību.

Pēc grūtās iepriekšējās dienas, nogurums bija jūtams, jo nākamās dienas uzdevumi un mācībās komandām sagādāja problēmas. Taktika, komandas sadarbība bija šī uzdevuma galvenā sastāvdaļa, ar kuru Šķēles komandai sākumā veicās labāk.

Dienas galvenā uzdevuma pamatā bija izstrādāt ātru, veicinot patrulēšanu gar galveno apgādes ceļu. Mērķi – atklāt iznīcināt ienaidnieka (pretinieku komandas) posteni. Šķēles komanda sāka pirmā – sākumā visi piesardzīgi devās uz priekšu, komandai bija atrunāts lomu sadalījums. Lai tiktu līdz mērķim sekmīgi, palīgā nāk dūmu aizsegs. Komandas enkurs šoreiz izrādījās Klinstone, kura atklāja uguni pret savējiem.

Kara laukā devās arī Veinberga komanda, kura jūk un brūk – no vakardienas joprojām turpinājās nesaskaņas un uzdevumu nesapratne. Veinbergs turpināja darboties nepārliecinoši un tika neitralizēts kā pirmais. Bet arī viņa tika veiksmīgi galā, lai gan Šķēles komanda visu izdarīja daudz pārliecinošāk.

Pēc uzdevuma izpildes tika slavēta komandu komunikācija, kā arī jauniesaukto degsme. Taču, neskatoties uz salīdzinoši veiksmīgo dienu, kādam šovs bija jāpamet. Bija trīs kandidāti uz divām vietām, kas pametīs jauniesaukto rindas. No ierindas tika izsaukti visi komandas biedri – Ronis, Plotņikovs un Veinbergs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ronim jau tika dota iespēja, bet armijā kļūdas nepiedod, kur nu vēl otro reizi, un šovs turpinās bez Jāņa Roņa.
Arī Valters Veinbergs, kurš bija vienas no komandas kapteiņiem, jau bija smagi kļūdījies līdz šim, tāpēc arī viņš devās mājās, kas nozīmē – Konstantīns Plotņikovs joprojām cīnās par galveno balvu.

Nu jau bijušā karavīra un komandas kapteiņa Valtera Veinberga vietu ieņēma Luīze Priedīte, bet Leons Šķēle tika paslavēts kā labs komandieris, un viņš palika savā amatā. Toties uzdevums ir jauns – abiem kapteiņiem jāizvēlas sev jauni padotie, kas turpinās cīņu plecu pie pleca. Noteikums ir viens – katrā komandā jābūt vismaz vienai meitenei.

Jaunie sadalījumi ir šādi:
Priedītes komanda – Edvīns Ločmelis, Raitis Rudzājs, Ieva Klinstone, Konstantīns Plotņikovs;
Šķēles komanda – Deivids Ponomarenko, Ritvars Gedrovičs, Zane Pīlādze, Kārlis Kalējs.

Intriga turpināsies – kā sadzīvos jaunās komandas? Jau nākamnedēļ karavīri no sauszemes kaujām pāries uz ūdens. Kā viņiem veiksies, skaties jau nākamnedēļ LNT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm