tv3.lv

“Iesaukts armijā”: Klinstonei neiztur veselība; dalībnieki izbalso Gedroviču

Šovs “Iesaukts armijā” strauji tuvojas finiša taisnei, jo tika aizvadīta jau 8. diena cilvēkiem armijā, kuri lielākā daļa to nekad pirms tam to nebija darījuši. Šovakar atvadījāmies no Gedroviča un sīkstās Klinstones, kura dalību pātrauca ne no labas gribas, bet gan veselības iemeslu dēļ.

2014. gada 24. septembrī 23:08

Sauszeme spēku un jūras spēku fāze izturēta, tagad laiks doties gaisā – šodien dalībniekiem uzdevumi bija jāpilda Gaisa aviācijas bāzē Lielvārdē. Viņu šīs dienas galvenais uzdevums bija lidlauka drošība, kā arī sniegt medicīnisko palīdzību, taču šīs dienas galvenais uzdevums bija iemācīties izlaist raķeti no raķesmetēja RBS-70.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmais uzdevums bija aptuveni 10 minūšu laikā izpildīt sekojošo – pareizi salikt pretgaisa aizsardzības ierocis, aizskriet līdz simulatora vieta, izšaut pa mērķi, izjaukt ieroci un aiznest atpakaļ uz starta vietu. Tur komandas uzrādīja ļoti līdzīgus rezultātus.

Nākamais uzdevums bija pilnā ekipējumā ierasties nelaimes gaījuma vietā, kur ir izcēlies ugunsgrēks. Katram bija jāparāda savas iemaņas gan ugunsdzēšana, gan cietušo glābšanā.

Tālāk bija gaisa kuģa stumšanas operācija, kurā ar smago kravas auto bija jānovieto lidmašīna stāvēšanas un jebkurā brīdī pacelšanas gatavības pozīcijā. Šajā uzdevumā varēja manīt, ka Rudzājs ar mašīnu vadīšanu ir uz “Tu”.

Pēc tam sekoja visādi taktiskie uzdevumi saistībā ar gaisa telpu, kā arī līdz šim, iespējams, fiziski grūtākais uzdevums šovā – pārpeldēt Daugavu ūdensslīdēju ekpiējumā (bez gaisa balona), kurā visiem gāja ļoti grūti.

Šova 8. raidījuma beigas dalībnieku sastāvā diemžēl nesagaidīja Ieva Klinstone, kura veselības dēļ šovu pameta. Par otru balsoja pārējie dalībnieki. Ar vienas balss pārsvaru šovu pameta Gedrovičs, tikmēr par Pīlādzi balsoja divi cilvēki. Tas nozīmē, ka šovu turpina 6 cilvēki. Uzdevumi paliks tikai smagāki!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm