tv3.lv

“Iesaukts armijā”: Klinstones dzimšanas diena; šovu pamet Plotņikovs un Ponomarenko

Šovakar tika aizvadīta šova “Iesaukts armijā” 7. diena, kurā dalībniekiem no Liepājas bija jādodas uz Pretgaisa aizsardzības bataljonu Skultē. Komandas cīnījās ļoti līdzīgi, taču beigās Šķēles komandai izdevās revanšēties Priedītes padotajiem par iepriekšējo reizi un kuģa klāja tīrīšanu.

2014. gada 17. septembrī 23:13

Rīts sākās lēni un miegaini – nogurums dara savu, kas parādījās arī rīta izvadē, jo sagatave bija diezgan vāja. Taču bija arī kāds priecīgs notikums, jo Ieva Klinstone tika apsveikta jubilejā. Tas gan bija ļoti īsi, jo uzreiz pēc tam dalībnieki sakārtoja mantas un devās uz piestātni, lai dotos talāk uz Skulti. Taču pirms tam bija jāizpilda motivācijas vingrinājumi kā sods par rīta cēliena nepilnībām. Jauniesaukto sejās bija lasāms īpaši liels nogurums un sāpes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

LNT Publicitātes foto

LNT Publicitātes foto

Pēc četru stundu brauciena, dalībnieki nonāca Zemessardzes 17. pretgaisa aizsardzības bataljonā, kur tika doti norādījumi, kas šajā šova dienā būs jādara – jāiznīcina pretinieku lidaparāti, darbojoties ar zenītlielgabalu L-70. Taču pirms tam bija jāiziet teorētiskās un praktiskās apmācības.

Šova “Iesaukts armijā” 7. dienas kontroluzdevums bija pārvarēt ienaidnieka šķēršļus, atgūt lielgabalus un izdarīt kontrolšāvienu. Lai veiktu uzdevumu, nepieciešami mīnu meklētāji. Noteikumi bija skarbi – tiklīdz uzkāp uz mīnas, izstājies no uzdevuma tālākās izpildes.

Mīnu laukā komandām klājās ļoti interesanti – neskatoties uz diviem ātri kritušajiem, Šķēle, uzņemoties iniacitīvu, līdz finišam tika pirmais. Pēc tam izstājās arī Pīlādze. Finišu sasniedza arī Kalējs, bet no Priedītes komandas krita tikai viens dalībnieks, taču temps bija krietni lēnāks, nekā Šķēlem un Kalējam.

LNT Publicitātes foto

LNT Publicitātes foto

Tālāk abas komandas nu jau atkal pilnos sastāvos devās uz kaujas šaušanu, kurā katrs no komandas tika vērtēts individuāli. Abos piegājienos labākie izrādījās Kalējs un Ločmelis, bet Klinstonei visi šāvieni aptuveni vienā vietā – tieši zem jostas vietas.

Dienas pēdējais pārbaudījums bija pretgaisa aizsardzības uzdevuma izpilde. Līdz šim komandu sniegums bija ļoti līdzīgs, kas nozīmē – viss izšķīrās tieši šajā, pēdējā uzdevumā. Šķēles komanda, neskatoties uz ne tik veiksmīgo sniegumu mīnu laukā, uzvarēja un revanšējās par šova iepriekšējo dienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par dienas labāko tika atzīta Priedīte, kurai tika slavēta komandas vadība un pieņemtie lēmumi, taču par vājākajiem tika nosaukti veseli četri dalībnieki – Ponomarenko un Pīlādze no Šķēles komandas, kā arī ierastie Plotņikovs un Klinstone no Pīlādzes padotajiem. Klinstonei atkal noveicās un viņa palika šovā, kā arī Pīlādzei tika dota otra iespēja. Bet Plotņikovs savas iespējas palaida garām, un viņam kopā ar Ponomarenko šis piedzīvojums ir beidzies.

Nākamajā nedēļā redzēsim, kā abu komandu dalībnieki dosies uz Gaisa spēku aviācijas bāzi Lielvārdē, kur viens no smagākajiem uzdevumiem būs Daugavas pārpeldēšana. Kurš būs fiziski spēcīgāks? Kurai komandai būs jāsamierinās ar kārtējo zaudējumu? To jau nākamceturtdien skaties LNT kanālā ierastajā laikā – 22:10.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm