tv3.lv

Bokseris Kristaps Zutis atklāj, kādai jābūt meitenei, kura viņu spētu savaldzināt

Šonedēļ TV3 šovā “Vakariņas četratā” savas gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes demonstrēja slaveni dažādu profesiju pārstāvji, un īsts kompānijas dvēsele un jautrības uzturētājs bija boksa smagsvars Kristaps Zutis, kurš jau no pirmā vakara nelaida garām iespēju TV kameru priekšā sevi pareklamēt kā brīvu puisi, kurš gatavs uzsākt jaunas attiecības.

2019. gada 6. decembrī 14:50

Kā noslēdzošajās vakariņās pie kūku meistares Annas Pannas paziņoja ģitārists Mārcis Auziņš, ja būs tā, ka pēc šiem raidījumiem Kristaps nebūs atradis draudzeni, tad viņš nesaprot, kas vispār notiek.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakara gaitā ģitārists pat ierosināja sarīkot mārketinga kampaņu, lai bokseris beidzot atrastu sev līgavu, bet vakariņu noslēgumā Zutis pavēstīja, ka tieši Annai Pannai tiks uzticēts cept viņa kāzu torti.

Tomēr prasības, kādai jābūt Kristapa iecerētajai, vīrietis šova skatītājiem tā arī neatklāja.

Kā pēc šova noslēguma Skaties.lv atzīst Kristaps Zutis, viņa sirds joprojām ir brīva, taču par dāmu uzmanību šīs nedēļas laikā viņš nudien nevarot sūdzēties.

“Visu šo nedēļu bija liela atsaucība no daiļā dzimuma pārstāvēm. Bet “Instagram” ir filtri un visas meitenes izskatās ļoti labi. Esmu sapratis, ka diemžēl dzīvē nereti ir citādāk. Sapratu, ka internetā iepazīties nav jēgas,” nosaka Kristaps.

Taču dāmām nav iemesla saskumt, jo visas, kuras grib iekarot boksera uzmanību un sirdi, viņš laipni aicina uz savu sporta zāli: “Kur mani var satikt, tur var arī iepazīties.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man nav svarīgi, kādā krāsā ir spainis galvā, bet galvenais, kas tur ir iekšā,” norāda bokseris. Kā pamanījis sportists, nereti cilvēki, kuri lielu uzmanību pievērš ārišķībām, iekšā ir pilnīgi tukši.

“Man nav konkrētu kritēriju par to, kādam ir jābūt sievietes krūšu izmēram, bet man svarīgāk, kāds cilvēks tu esi dzīvē, jo man gribas sev apkārt pozitīvus cilvēkus, tādus, kuri saprot mani.

Es cilvēkus vērtēju nevis pēc bildēm “Instagram”, bet pēc viņa darbībām. Droši vien tie ir mani kritēriji,” Skaties.lv klāsta bokseris.

Kristaps atzīst, ka viņa sirdsdāmai par katru cenu nav jābūt sportiskai. “Es negribu, ka viņa dzīvos ar mani sporta zālē un besīs mani visu laiku ārā,” joko sportists.

“Cilvēkam ir jābūt labam, ir jāmīl dzīvnieki, jāmīl dzīve, jāmīl sevi, sports ir tikai bonusiņš tam visam,” saka bokseris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc pieredzes vakariņu šovā Zutis neslēpj, ka viņa draudzenei būtu jāprot labi gatavot ēst. “Vai vismaz jābūt mammai, kura ļoti labas kotletes cep,” smaida Zutis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm