tv3.lv

Bokseris Zutis atklāj patiesību par konfliktu ar aktieri Iklāvu

Šonedēļ TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā”, ciemojoties pie dziedošajām dvīnēm Katrīnes Dīķes un Anastasijas Gudļevskas, boksa zvaigzne Kristaps Zutis paziņoja, ka gaida brīdi, kad Latvijā beidzot dekriminalizēs marihuānu.

Bokseris norādīja uz marihuānas ārstnieciskajām īpašībām, kā arī klāstīja, ka, uzpīpējot ”kāsīti”, sekas nav tik nelāgas kā tad, ja izdzer pudeli šņabja.

Kristapa viedoklim TV šovā nevēlējās piekrist ģitārists Mārcis Auziņš, kurš pastāvēja uz to, ka marihuāna nemaz tik nevainīga nav. Plašāk par spriedzi pie vakariņu galda lasi šeit!

Pēc raidījuma noskatīšanās sašutumu par Zuša izteikumiem publiski pauda aktieris Pauls Iklāvs, kurš paziņoja, ka runāt lielas auditorijas priekšā par apreibinošām vielām nav pareizi, nosauca bokseri par jefiņu un pieteicās ar dūrēm ierādīt viņa vietu.

Sportists apliecināja gatavību ar Iklāvu tikties ringā, nodēvēja pretinieku par klaunu un pat pieteicās finansēt aktiera braucienu no Valmieras uz Rīgu ar autobusu. ”Zinu, ka aktieris tu sūdīgs un honorāri mazi,” pauda Zutis.

Vairāk par publisko saķeršanos Zuša un Iklāva starpā lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā tagad Skaties.lv stāsta Zutis, abu kungu publiskā saplūkšanās bijis sociāls eksperiments ar nolūku.

”Ļoti stilīgi ir taisīt konfliktus. To dara ne tikai Latvijā, bet arī dažādi ”jūtūberi” un citi klauni.

Mēs ar to gribējām pievērst sabiedrības uzmanību tam, ka cilvēkiem vajadzētu lielāku uzmanību veltīt labām lietām, bet diemžēl tas tā nenotiek – cilvēki, īpaši internetā, vērību pievērš tikai konfliktiem un trešam (no angļu valodas – atkritumi).

Latviešiem, jo īpaši šajā laikā, kas ir Ziemassvētku laiks, vajadzētu vairāk domāt par pozitīvo, par labām lietām. Diemžēl tas tā nenotiek, un šis bija pierādījums tam,” Skaties.lv klāsta Kristaps.

“Man arī daudzi raksta un prasa, vai es tiešām Paulu sasitu, bet es ar viņu nekautos, jo viņš nav manā svara kategorijā. Viņš ir krietni vieglāks un bez pieredzes,” skaidro bokseris.

Tāpat Kristaps norāda, ka tas bija veids, kā piesaistīt uzmanību seriālam “Lielie muļķi”, kurā arī pats filmējies. “Es neticēju, ka cilvēki tik ļoti ”pavilksies”,” teic bokseris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šī nav pirmā reize, kad aktieris Pauls Iklāvs nonāca sabiedrības redzeslokā. Atgādinām, ka viņš ir autors slavenajai karikatūrai, kurā mūziķa Andra Kiviča mīļotā sieviete Liene Skulme tika attēlota kā nāve.

”Pauls ir ļoti pozitīvs un jauks cilvēks, un viņam sanāk tas, ko viņš dara. Un, ja tas ir vienīgais veids, kā pievērst uzmanību kaut kādām lietām, tas varbūt atspēko to, ko dara,” izsakās Zutis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm