tv3.lv

Dace Pecolli krasi maina nostāju pret "Lauku sētas" Aigaru

Izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” trešajā vakarā šīs nedēļas raibo kompāniju ciemos uzņēma atraktīvais pasākumu vadītājs, kaislīgs sērfotājs un pasaules apceļotājs Mārtiņš Kapzems, un vakars izvērtās pārsteigumu pilns.

2020. gada 7. oktobrī 19:10

Mārtiņš savus jaunos draugus – TV raidījumu vadītāju Aiju Selgu-Brikmani, šova “Lauku sēta” uzvarētāju un burvju mākslinieci Daci Pecolli – uzņēma savā dzīvoklī, kurā mitinās kopā ar līgavu Jūliju un suņu meitenēm Vaiperi un Megiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā šī bija jau trešā tikšanās reize, namatēvam jau bija zināmas viesu kaprīzes – Aija neēd gaļu, bet Aigars neko, kas dzīvo ūdenī, savukārt Dacei ir īpašas spējas sajust, vai ēdiens ir gatavots ar mīlestību.

Te lasi, kā pagāja pirmais vakars pie Aigara, bet te – kā vedās satikšanās no Aijas.

Kā sprieda Dace, Mārtiņš virtuvē varētu būt ar iedvesmu, bet ne pārāk: “Ar iedvesmu sāk, bet nav baigās pacietības marinēt, “kulinarēt”. Viņš varētu būt tāds māksliniecisks – ja arī kaut kas nokristu zemē, tas nekas.”

Zinot, ka vakars solās būt ar izēšanos, Aigars un Dace bija taupījušies vakariņām. Ierodoties pie Mārtiņa, izsalkums bijis liels, taču namatēvs ar sēšanos pie galda nesteidzās. Burvju māksliniece situāciju ņēma savās rokās un, saprotot, ka nekā ēdama nebūs, ierosināja katram kā pirmo ēdienu priekšā nolikt pa suņa rotaļlietai. “Izskatījās, ka ir kaut kas ēdams,” skaidroja Dace.

Tāpat viņa neslēpa, ka izskatījies, ka namatēvs lielāko uzmanību veltījis, lai saštātētos, nevis lai notīrītu galdu, pie kura ciemiņi jau gaidīja uzkodu. “Mēs knapi no viņa ūdeni izspiedām,” atzina Dace.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Beidzot galdā tika celts pirmais ēdiens – blenderētu gurķu un avokado kokteilis. Tomēr arī uz pamatēdienu Mārtiņš viesiem lika pamatīgi pagaidīt. “Zinot, kā man tas bija, liekas, ka viņš tikko no veikala atnācis, ka mēs esam atnākuši kopā,” sprieda Aigars.

Lai gan Mārtiņš attaisnojās, ka ēdienu grib galdā celt gluži svaigu un tikko no plīts, ilgā gaidīšana pie sirds negāja arī Dacei: “Es pat vienu brīdi aizmirsu, kur es esmu atnākusi un kāpēc. Jo saimnieks par to nebija parūpējies. Man bija jāglābj situācija un jāsāk izklaidēt viesi.”

Ar vārdiem “labs nāk ar gaidīšanu” Mārtiņš pēc pusotras stundas viesiem pasniedza garneles, kas tika servētas kopā tomātiem, zaļumiem un burratas sieru, un Dace neslēpa: ilgā gaidīšana bijusi tā vērta, jo ēdiens bijis ne tikai skaists, gards, bet arī gatavots ar mīlestību.

Pamatēdiens izrādījās tik garšīgs, ka četrotnei, to baudot, sarunas sevišķi nevedās, un Aigars kā tematu pasvieda, lai Mārtiņš apstāsta, kāds sakars tomātiem ar romantiku. “Es domāju, ka svarīgāks par romantiskumu ir labs sekss,” nekautrējās atzīt Dace, un Aigars piebalsoja: “Un šajā brīdī mana meitene teiktu: “Pareizi!”

“Es zinu, ko nozīmē, kad seksa brīdī šīs divas enerģijas tā savienojas, ka visumā notiek enerģētiskā pirotehnika. Tu viņu fiziski redzi un jūti. Mēs abi sākam raudāt no tā, ka abi esam sajutuši pirotehniku un ka tas ir kaut kas tik maģisks. Tas varbūt ir vēl efektīvāk nekā pārsteigt ar ziediem,” pieredzē dalījās Dace, kura ir laimīgi precējusies jau 25 gadus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No sarunām par intīmo dzīvi pie izklaides, un Mārtiņš viesiem izdalīja pa nelielam audeklam, uz kura ar krāsām katram jāuzliek sajūtas par līdz šim kopā piedzīvoto. Un šis bija īstais brīdis, kad ar atklāsmi par Aigaru nāca klajā Dace, liekot noprast, ka kopš abu pirmās tikšanās par vīrieti ļoti mainījušās domas.

“Aigariņ, tu esi vinnējis punktus šajā laikā. Es tevi sākumā baigi noliku. Es domāju, ka tu esi baigi vienkāršais džeks, dvielis ne tāds bija nolikts…” “Lauku sētas” zvaigzni uzrunāja Dace. “Kā es šodien Aigaram teicu, viņš ir kā sīpoliņš – kārtiņu pēc kārtiņas, un paskat!”

“Neskatoties, ka viņa ir drastiska, varbūt citreiz ir riebīga, parunājot ar viņu aci pret aci, īstenībā ir lāga cilvēks,” sākotnējās domas par Daci uz labo pusi mainījis arī Aigars.

Stratēģiju ieturot līdz galam, arī desertu Mārtiņa jaunajiem draugiem nācās gaidīt, tādēļ viesiem neatlika nekas cits kā turpināt vienam otru iepazīt vēl tuvāk.

Visbeidzot bija klāt saldais ēdiens – biezpiena plācenīši, ar kādiem Mārtiņš lutina savu līgavu Jūliju, kas tika notiesāti kopā ar ogām. Piedeva Dacē rosināja ziņkāri, vai kompānijas stiprā dzimuma pārstāvji kaut reizi mūžā uz savu draudzeņu ķermeņiem ir uzlikuši ogas un pēc tam tās notiesājuši. Kā atklājās, abiem kungiem šis eksperiments vēl priekšā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viesi trešo vakaru novērtēja ar 25 punktiem – Mārtiņš no Daces un Aigara saņēma pa astoņiem punktiem, bet no Aijas – devītnieku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm