tv3.lv

Dace Pecolli vakariņu šovā izceļas ar nesaudzīgu kritiku namatēvam

Pirmdienas, 5. oktobra, pievakarē TV3 skatītājiem bija iespēja iepazīties ar kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” šīs nedēļas dalībniekiem – vienkopus pulcējusies visai raiba kompānija, un par pirmo vakaru viesiem viedokļi ļoti atšķīrās.

2020. gada 5. oktobrī 19:10

Šajā nedēļā viens pie otra ciemojas TV ekrānos jau vairākkārt pabijuši ļaudis – pasākumu vadītājs un TV personība Mārtiņš Kapzems, jaunā TV šova “Operācija: Jauna dzīve” vadītāja Aija Selga-Brikmane, burvju māksliniece Dace Pecolli un TV šova “Lauku sēta” iepriekšējās sezonas uzvarētājs Aigars Kļavs, kurš namatēva ādā iejutās pirmajā vakarā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aigars ciemiņus uzņēma savā dzīvoklī Piņķos, kur mitinās kopā ar “Lauku sētā” noskatīto Evitu, kuru drīz vien pēc šova bildināja. Videoieskats, kā dzīvo Aigars.

Par ēdienkarti “Lauku sētas” zvaigzne bija īpaši padomājis. Piemēram, uzkodā bija sastāvdaļa, kas, regulāri lietota uzturā, vīriešiem palīdz paaugstināt dzimumtieksmi un potenci. Kā nopriecājās Dace, arī viņai ir nodoms uzkodas sastāvā iekļaut ko līdzīgu.

Tomēr gatavošana izvērtās ne bez ķibelēm. Kā atklājās, Aigars bija aizmirsis nopirkt vairākus svarīgus produktus, tādēļ to iegāde tika uzticēta līgaviņai. “Prezervatīvus arī vajag?” sazvanīta pa telefonu, interesējās Evita. Dace sprieda, ka iespējams, viņa zina vislabāk, kā pie Aigara beidzas ballītes.

“Palīdzību no zāles” jeb Evitas gādīgās rokas šī vakara galvenais varonis nekautrējās izmantot vēlreiz – mīļotajai tika palūgts sarūpēt gatavus avokado. “Es nezinu, kā tu šo atstrādāsi”, teica Evita un ķērās klāt arī sulu spiedes salikšanai.

Kad ciemiņi bija sanākuši, namatēvs bez liekas kavēšanās ķērās klātesošos iepazīstināt ar sevi. Kā izteicās Dace, ar Aigaru kopīgu interešu viņai nav, un noteikti pēc spēles abi nekad vairs nesatiksies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat Dace neslēpa neapmierinātību, ka Aigars nebija padomājis, kur ciemiņiem nomazgāt rokas, kas jo īpaši būtu nepieciešams šajos delikātajos apstākļos. “Tur nebija ziepju, bija tikai trauku mazgājamais līdzeklis. Un nebija tīra dvielīša, bija tikai netīrs dvielītis,” norādīja Dace, uzsverot, ka detaļas rada perfekciju, tomēr šeit tā izpalikusi.

Lai gan Aigars skaidroja, ka ēdienu gatavo no sirds, cenšoties, lai tas būtu garšīgs un viesiem tīkams, Dace atzina: uzreiz nojaušams, ka Aigars ikdienā negatavo: “To varēja redzēt, un to varēja just. Es ļoti jūtu enerģijas, tāpēc es jutu, ka ēdienā nav ielikta mīlestības enerģija.”

Pēc iestiprināšanās ar uzkodu un pamatēdienu, kas sevišķi pie sirds gājusi Mārtiņam, četrotne devās ārā baudīt Aigara sarūpēto izklaidi. “Izklaide būs bērnišķīga,” trijotni brīdināja namatēvs. Tā izrādījās ziepju burbuļu pūšana.

“Sajutos, ka es esmu darbā,” par izklaidi pajokoja Pecolli un skaidroja, ka viņa ar burbuļu pūšanu nodarbojas 25 gadus un laikā, kad viņa kopā ar vīru to to sākusi, pasaulē ar to nodarbojās vien četri cilvēki. “Tagad to dara katrs otrais.”

Kamēr Aija un Mārtiņš burbuļu pūšanai nodevās ar lielu aizrautību, Dace atzina, ka daudz vairāk būtu priecājusies, ja Aigars, kurš savulaik strādājis par cietumsargu, ciemiņus būtu aizvedis ekskursijā uz cietumu. “Tas būtu vairāk no viņa, tas, ko viņš ir strādājis. Šobrīd tā bija izklaide ķeksītim.” Turklāt šī izklaide naudas izteiksmē bijusi lēta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Daci nepārsteidza arī vakara noslēdzošais ēdiens – biezpiena un cepumu kūciņa, kurā viņa nav jutusi mīlestību. Savukārt Mārtiņš un Aija desertu notiesāja slavēdami. “Deserts bija baigi foršais – šausmīgi vienkāršs, bet es uzskatu, ka vienkāršākais ir pats ģeniālākais,” atzina Mārtiņš.

Ēdienu, atmosfēru un izklaidi Aija un Mārtiņš katrs novērtēja ar deviņiem punktiem, savukārt Dace atvainojās, ka par vakaru pie Aigara ar piešķirt vien četrus punktus. Līdz ar to “Lauku sētas” uzvarētājs šo nedēļu atklāja ar 22 punktiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm