tv3.lv

Dacei Pecolli vakariņu šovā sametas šķērmi ap dūšu

Otrdienas, 6. oktobra, pievakarē TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots kārtējais šova “Gandrīz ideālas vakariņas” raidījums, kurā šīs nedēļas raibā kompānija – TV personība Mārtiņš Kapzems, burvju māksliniece Dace Pecolli un šova “Lauku sēta” uzvarētājs Aigars Kļavs – devās ciemos pie TV raidījumu vadītājas Aijas Selgas-Brikmanes.

2020. gada 6. oktobrī 19:10

Iepriekšējā vakarā “Lauku sētas” Aigars tika 22 punktiem. Lai arī viņš divreiz tika novērtēts ar deviņiem punktiem, atzīmi uz leju pavilka Daces četrinieks. Kā Aigars uzņēmis Daces aso kritiku, lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šīs nedēļas otrajā kopā sanākšanas reizē par uzvaru gatavošanas spēlē cīnījās Aija. Viņa viesus uzņēma savās mājās Ozolniekos, kas, izrādās, ir ģimenes trīspadsmitā dzīves vieta 12 gadu laikā.

Uzzinot šo faktu, izbrīnu neslēpa runātīgākā no kompānijas – Dace – un sprieda: vai nu viņi ir lieli piedzīvojumu meklētāji, vai arī katrā vietā kaut ko sačakarē un ir spiesti bēgt.

Aija bija nolēmusi vakaru sarīkot jūrnieku stilā un ēdienkartē valdīja zivis. Kā iepriekšējā vakarā noskaidrojās, Aigars neēd neko, kas dzīvo ūdenī, tādēļ kā jauks žests no Aijas puses bija lēmums speciāli Aigaram gatavot vistas gaļu. “Man ir svarīgi, ka ciemiņi manās mājās jūtas labi,” savu lēmumu pagatavot atsevišķu ēdienu skaidroja Aija.

Namamāte ne tikai bija padomājusi par ēdienkarti un galda noformējumu, bet arī bija aicinājusi viesus, ierodoties pie viņas, īpaši saposties, ko, gods godam, visi bija ņēmuši vērā.

“Ārprāt, cik jūs skaisti!” ieraugot Aigaru pirāta tērpā un Daci nāras tēlā, sajūsmu neslēpa namamāte. Aija pati bija izvēlējusies iejusties kapteines ampluā, bet galvenais akcents Mārtiņa apģērbā bija svītrains jūrnieku stila krekls.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā pirmo Aija galdā cēla uzkodu, kuras sastāvā bija tuncis. Tas lielākais pārbaudījums izrādījās Aigaram. Aija gan norādīja, ka ēst uzkodu nav spiesta lieta, un, lai gan “Lauku sētas” uzvarētājs cīnījās kā vīrs, tomēr zivs palika neapēsta.

“Man, uz Aigara cīņu ar tunci skatoties, jāsaka godīgi, palika viegli šķērmi. Tāpēc es vienu brīdi pieliku priekšā roku, lai viņš nesabojā man apetīti. Jo pēkšņi man arī sāka “vilkt uz augšu”,” vaļsirdīgi atzina Dace.

Kamēr silts, galdā tika celts nākamais zivju ēdiens, bet Aigaram – foreles vietā vistiņa, ko viņš īpaši novērtēja.

Pirms ķerties pie deserta četriniekam ar muzikālu priekšnesumu piepulcējās Aijas vīrs Nauris ar kompanjonu, un parūpējās ne vien par vakariņotāju iešūpošanu, bet Nauris mīļotajai Aijai veltīja kādu personisku dziesmu.

Saldajā ēdienā Aija cēla galdā pašceptus un atbilstoši jūras tēmai izrotātus kēksiņus, kas bija tik garšīgi, ka Mārtiņš apēda četrus, bet Dace izteicās, ka gatava tos notiesāt ar visu papīru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakariņu noslēgumā viesi namamāti pamatīgi izjokoja, un vakars pie Aijas noslēdzās ar 28 punktiem – pa deviņiem punktiem no Daces un Aigara un 10 punktiem no Mārtiņa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm