tv3.lv

Daces Pecolli mājdzīvnieks ciemiņus atstāj mutēm vaļā

Ceturtdienas, 8. oktobra, pievakarē TV3 noslēdzās šova “Gandrīz ideālas vakariņas” raidījumu cikls, kurā populāri ļaudis demonstrē savas gatavošanas un viesu uzņemšanas prasmes. Šīs nedēļas noslēdzošās vakariņas gatavoja iluzioniste Dace Pecolli, un viņa bija nolēmusi savus viesus pārsteigt ne jau ar ēdienu.

2020. gada 8. oktobrī 19:10

Šajā raidījumu ciklā viens pie otra viesojās raiba kompānija – “Lauku sētas” uzvarētājs Aigars Kļavs, pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems, TV3 jaunā šova “Operācija: Jauna dzīve” vadītāja Aija Selga-Brikmane un burvju māksliniece Dace Pecolli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dace izrādījās četrinieka piekasīgākā vērtētāja, un ceturtajā vakarā gan ciemiņi, gan TV skatītāji bija liecinieki, kā viņa pati tika galā ar namamātes lomu.

Jau iesākumā Dace nemaz neslēpa, ka, rozes, kas rotāja svētku galdu, viņa “aizņēmusies” no kaimiņa dārza: “Es vakar kāpu pāri kaimiņa sētai, jo viņš nebija mājā.”

Kā ierunājās bijušais kārtībsargs Aigars, šāda “aizņemšanās” ir, ja ne zagšana, tad pilnīgi noteikti sīkais huligānisms. “Līdz 500 eiro sods,” to, cik Dacei varētu izmaksāt rūpes par svētku galdu, atklāja Aigars.

Tāpat iluzioniste atzina, ka viņai vairāk paticis iet ciemos pie citiem, nevis gatavot pašai, jo viņa neesot nekāda lielā kulināre.

Tomēr par to, lai ciemošanās pie viņas izvēršas neaizmirstama, Dace bija padomājusi.

“Šis nav parasts vakars, šis ir maģisks vakars,” viesus brīdināja namamāte un aicināja malkot dzērienus, kas solot dezinficēt no iekšpuses.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakara gaitā pārsteigumu netrūka – vispirms namamāte jaunos draugus iepazīstināja ar savu mājdzīvnieku – sikspārni vārdā Pupuķis, kas viesus atstāja mutēm vaļā, drīz vien sekoja ķermeņa attīrīšanas rituāls.

Visbeidzot bija klāt pirmais reālais ēdiens. Taču, pirms ķerties pie uzkodas, Dace kā aperitīvu galdā cēla “sikspārņa asiņu dziru”, ko pasniedza kopā ar “raganas slotiņām” un viesiem lika aizsiet acis.

“Es jums nesolīju ēdienu, es solīju Itālijas sajūtas,” “pārsteigumu”, kas tika pasniegts uz rabarberu lapām, pieteica namamāte.

Pamatēdienā bija tvaicēts lasis ar dārzeņiem, kas gan izrādījās pārsutināti. Bet Aigaram, kurš zivis neēd, iluzioniste laipni izstāstīja recepti, pēc kuras būtu gatavojusi viņam vistu, ja vien būtu atcerējusies to nopirkt veikalā.

“Nabaga Aigariņš – viņam izpalika vistiņa ar salvijas lapiņām, bet es viņam iedošu salvijas lapiņas līdzi,” taisnojās Dace.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakars turpinājās ar dažādiem trikiem, kuros tika iesaistīta arī trijotne, un desertu, kura gatavošanā savu roku pielika arī Aija, Mārtiņš un Aigars, kurš beidzot jutās paēdis.

“Es domāju, ka man sanāca viņus pārsteigt, un pārsteigumu dažādība, man šķiet, bija pietiekoši liela. Man pašai bija interesanti, es ceru, ka arī maniem viesiem bija interesanti,” vakaru rezumēja namamāte.

Mārtiņš ciemošanos pie Daces novērtēja ar 10 punktiem, Aija – ar deviņiem, bet Aigars – ar astoņiem punktiem, un Dace kopā saņēma 26 punktus. Līdz ar to par nedēļas uzvarētāju kļuva Aija, kuri ciemošanos pie viņas bija novērtējuši ar 28 punktiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm