tv3.lv

Daiļrades trešais uznāciens lietuviešu deju šovā Kadagys jau šodien – neaizmirsti BALSOT!

Jau šovakar Lietuvas TV3 kanālā, kā arī portālā Skaties.lv un video vietnē TVPLay būs iespēja vērot tautu deju šovu Kadagys, kurā piedalās arī pārstāvji no Latvijas – deju ansamblis Daiļrade. Pagājušajā reizē mūsējiem kopā ar dziedātāju Lauri Reiniku izdevās izcīnīt augsto otro vietu, un tas lielā mērā bija pateicoties jums, dārgie skatītāji, tāpēc arī šovakar pievēršam īpašu uzmanību balsojumam internetā.

2016. gada 6. martā 9:16

Balsošana! Svarīgi!

Pēc šova noteikumiem balsot par mūsu dejotājiem varēsi tikai priekšnesuma laikā! Ne mirkli agrāk, ne mirkli vēlāk! Turklāt tiešraidē ir neliela signāla nobīde, tāpēc svarīgi nekavēties ar balsojumu. Tāpēc, ja vēlies atbalstīt Daiļradi, seko šai instrukcijai:

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

  • tiklīdz redzi, ka Daiļrade uzstāsies (tiešraides laikā komentētājs dos signālu, kad var balsot!), portālā Skaties.lv atrodi publikāciju, kurā iespējams vērot tiešraidi un atrodi baneri – BALSO PAR TAUTIEŠIEM;
  • atvērsies šova balsošanu internetā. Klikšķini uz Facebook ikonas, uz kuras rakstīts – PRISIJUNGTI PER FACEBOOK. Tas nepieciešams identifikācijai;
  • atvērsies pati balsošana, un tev jāuzklikšķina uz Daiļrades ikonas;
  • viss, tu būsi nobalsojis par Daiļradi!

Tabulā redzēsi, kā ik minūti mainās balsošanas rezultāti!

Balsojuma rezultāti sadalās šādi: 25% – interneta balsojums, 25% telefona balsojums, 50% – žūrijas balsojums. No Latvijas telefonbalsojumā piedalīties nevarēs!

Jāpiebilst, ja no 10 deju kolektīviem, kas uzsāka šo šovu, palikuši vairs tikai deviņi, kas kalpo kā vēl viens atgādinājums, ka ar balsošanu par mūsu pārstāvniecību kavēties nedrīkst.

Foto: deju ansamblis Daiļrade šovā Kadagys

Otrajā raidījumā – lielisks žūrijas vērtējums un kopumā vieta uzreiz aiz līderiem

Lietuvas šova žūrija, tāpat kā pirmajā šova raidījumā, bija ļoti labvēlīgi noskaņota pret Daiļradi. Enerģija, atomreaktors, svētki  – tā lietuviešu žūrija apzīmēja Daiļrades deju. Šova žūrijas pārstāvis, horeogrāfs Alfrēds Kondratavičs daļēji pa jokam, daļēji nopietni norādīja, ka viņš ir pārsteigts – lai arī latvieši ir vairāk uz ziemeļiem, tomēr enerģija, kas nāk no Daiļrades, liek domāt, ka Latvijā saule spīd vairāk!

Jāteic, ka Daiļrade saņēma vienas no pozitīvākajām žūrijas atsauksmēm, kas atspoguļojās arī žūrijas vērtējumā – 28 no 30 punktiem. Šoreiz arī interneta balsojumā Daiļrade saņēma daudz vairāk balsu nekā citi lietuviešu deju ansambļi, proti, 2664 balsis!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm