tv3.lv

Kadagys producente: Katru svētdienu saņēmām vairāk nekā 40 tūkstošus zvanu!

Vakar vakarā portāls Skaties.lv ziņoja, ka lietuviešu TV3 kanāla tautas deju šovs Kadagys producenti nākuši klajā ar paziņojumu to saīsināt par divām nedēļām, kas nozīmē – jau svētdien sagaidāms pēdējais uznāciens. Tagad esam apzinājuši arī pašu galveno producenti, Neringu Kavaļauskaini, kura pateicās visiem, kas iesaistījušies un palīdzējuši šā unikālā projekta tapšanā.

2016. gada 10. martā 21:13

Paldies visiem, kuri piedalījās!

Tautas deju šova Kadagys producenti gatavojas lielajam finālam. “Lielais noslēgums tuvojas, un atbalstītāji, kā arī mēs paši sveicam visus deju ansambļus. Mēs parādīsim, ka tautas deja ir un būs. Lai aug jaunās paaudzes, kurām ir ļoti svarīgi saprast, no kurienes radušās mūsu saknes,” publiskajā paziņojumā vēstī šova producente Neringa Kavaļauskaine.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs vēlamies pateikt lielu paldies visiem, kuri palīdzēja šova tapšanā un ticēja mūsu idejām, un tam, ka ir iespējams uz tautas dejām apskatīties ar jaunu, svaigu skatu. Paldies arī komponistiem, kuri speciāli rakstīja mūziku šim projektam. Paldies visiem tiem, kuri svētdienas vakarus izvēlējās pavadīt Kauņas sporta hallē, radot nereālu enerģiju, dziedot un pat līdz asarām dzīvojot līdzi tiem, kas rādīja priekšnesumus. Paldies visiem tiem, kas projektu vēroja televīzijas ekrānā, balsoja un atbalstīja mūs neklātienē. Katru svētdienu saņēmām vairāk nekā 40 tūkstošos zvanu,” turpināja Kaļauskaine.

Foto: deju ansamblis Daiļrade šovā Kadagys

Jau vakar ziņojām, ka arī Lietuvas kanāls TV3 nāca klajā ar publisku paziņojumu par iemesliem, kāpēc ir sanācis tā, kā sanācis: “Šovs bija veiksmīgs tikai sava uzdevuma izpildē – parādīt cilvēkiem mūsu senās tradīcijas, kultūras mantojumu un vienot ne tikai lietuviešus, bet arī kaimiņu tautu pārstāvjus. Mēs auditorijai drosmīgi prezentējam jaunus projektus, un esam priecīgi paziņot, ka mūsu skatītāji bija liecinieki un varēja baudīt pilnīgi unikālu patriotisku šovu, kam, agrāk nekā plānots, jau svētdien, iezīmēsies fināla raidījums,” teikts oficiālajā ziņojumā.

Daiļrades veikums un cerības finālā – uz skatītāju pleciem!

Atgādināsim, ka deju ansamblis Daiļrade bija vienīgie Latvijas pārstāvji lietuviešu tautas deju šovā Kadagys, pirmajā raidījumā saņemot ideālo vērtējumu no žūrijas un kopvērtējumā ieņemot 5. vietu. Nākamajā startējot ar pašmāju, kā arī Lietuvā tik populāro dziedātāju Lauri Reiniku viņi ieguva 2. vietu, bet šajā svētdienā viņiem atkal perfekts balsojums no žūrijas puses, kā arī aktīvāks šoreiz bija arī internets un līderpozīcija trešajā raidījumā.

Lai nu kā, bet viens raidījums mums vēl ir priekšā, kas nozīmē – jāatbalsta mūsējie, cik spējam, jo pēdējās divas uzstāšanās pierādījušas, ka interneta balsojumā slēpjas liels spēks. Turpinām sekot līdzi jaunumiem portālā Skaties.lv, kur, kā jau iepriekšējās nedēļās ierasts, varēs tiešraidē skatīt mūsējo, kā arī citu deju kolektīvu priekšnesumus un balsot!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm