tv3.lv

Lielais deju šova fināls klāt! Turam īkšķus un balsojam par Daiļrades uzvaru lietuviešu šovā!

Šova Kadagys lielais fināls ir klāt, un deju kolektīvs Daiļrade šovakar uzsāk cīņu par uzvaru Lietuvas TV3 deju šovā. Līdz šim Daiļradei ir izdevies patiesi pārsteigt gan skatītājus, gan žūriju! Ceram, ka arī šovakar Daiļradei viss izdosies un deju ansamblis Latvijā atgriezīsies ar uzvaru! Atceries, ka lielā mērā tieši no tevis ir atkarīgi Daiļrades panākumi, jo balsojot tu vari atbalstīt mūsu kolektīvu. Sākums – 19.30!

2016. gada 13. martā 19:05

Deju ansamblis Daiļrade ir pieņēmis lietuviešu izaicinājumu un piedalās vērienīgajā deju šovā Kadagys jeb latviešu valodā – Kadiķis. Šovu uzsāka desmit deju kolektīvi, taču,  sākot ar šova otro raidījumu, vājākajam no deju kolektīviem šovs jāpamet. Daiļrades panākumi līdz šim ir bijuši lieliski – gan dejas skaistas, gan arī atbalsts no skatītāju un žūrijas puses fantastisks. Svarīgi, lai arī šoreiz Daiļrade saņemtu tavu atbalstu, tāpēc noteikti nobalso par mūsu deju kolektīvu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiešraide

Balsošana! Svarīgi!

Pēc šova noteikumiem balsot par mūsu dejotājiem varēsi tikai priekšnesuma laikā! Ne mirkli agrāk, ne mirkli vēlāk! Turklāt tiešraidē ir neliela signāla nobīde, tāpēc svarīgi nekavēties ar balsojumu. Tāpēc, ja vēlies atbalstīt Daiļradi, seko šiem soļiem:

  • tiklīdz redzi, ka Daiļrade uzstāsies (tiešraides laikā komentētājs dos signālu, kad var balsot!), spied uz turpmāk esošā banera – BALSO PAR TAUTIEŠIEM;
  • atvērsies šova balsošanu internetā. Klikšķini uz Facebook ikonas, uz kuras rakstīts – PRISIJUNGTI PER FACEBOOK. Tas nepieciešams identifikācijai;
  • atvērsies pati balsošana, un tev jāuzklikšķina uz Daiļrades ikonas;
  • viss, tu būsi nobalsojis par Daiļradi!

Tabulā redzēsi, kā ik minūti mainās balsošanas rezultāti!

Klikšķini un nobalso!

[kadagys_tabula]

Piedāvājam tev arī fotogrāfijās apskatīt, kā Daiļrades dejotājiem veicās iepriekšējos šova raidījumos!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm