tv3.lv

Tautas deju šovs Kadagys beigsies ātrāk – fināls jau svētdien!

Pēc tam, kad lietuviešu TV3 tautas deju šovā Kadagys pirmajos trīs raidījumos veiksmīgi startējuši mūsējie, tā producenti nākuši klajā ar paziņojumu, ka dažādu iemeslu dēļ priekšlaicīgi tas tiks pārtraukts.

2016. gada 9. martā 17:57

Kā ziņo vairāki Lietuvas ziņu portāli, dažādu iemeslu dēļ atcelts tautu deju šovs Kadagys. “Šovs bija veiksmīgs tikai sava uzdevuma izpildē – parādīt cilvēkiem mūsu senās tradīcijas, kultūras mantojumu un vienot ne tikai lietuviešus, bet arī kaimiņu tautu pārstāvjus. Mēs auditorijai drosmīgi prezentējam jaunus projektus, un esam priecīgi paziņot, ka mūsu skatītāji bija liecinieki un varēja baudīt pilnīgi unikālu patriotisku šovu, kam, agrāk nekā plānots, jau svētdien, iezīmēsies fināla raidījums,” teikts Lietuvas TV3 oficiālajā paziņojumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Portāls Skaties.lv sazinājās arī ar deju ansambļa Daiļrade dalībniekiem, kuri neslēpa sašutumu un atzina, ka arī tikai pavisam nesen uzzinājuši par šādu lēmumu. Kā zināms, plānoti bija seši raidījumi, kas nozīmētu, ka fināls Kauņas sporta hallē norisinātos 27. martā, taču tas pārcelts jau uz šo svētdienu.

Lai nu kā, bet viens raidījums mums vēl ir priekšā, kas nozīmē – jāatbalsta mūsējie, cik spējam, jo pēdējās divas uzstāšanās pierādījušas, ka interneta balsojumā slēpjas liels spēks. Turpinām sekot līdzi jaunumiem portālā Skaties.lv, kur, kā jau iepriekšējās nedēļās ierasts, varēs tiešraidē skatīt mūsējo, kā arī citu deju kolektīvu priekšnesumus un balsot!

Foto: deju ansamblis Daiļrade šovā Kadagys

Atgādināsim, ka deju ansamblis Daiļrade bija vienīgie Latvijas pārstāvji lietuviešu tautas deju šovā Kadagys, pirmajā raidījumā saņemot ideālo vērtējumu no žūrijas un kopvērtējumā ieņemot 5. vietu. Nākamajā startējot ar pašmāju, kā arī Lietuvā tik populāro dziedātāju Lauri Reiniku viņi ieguva 2. vietu, bet šajā svētdienā viņiem atkal perfekts balsojums no žūrijas puses, kā arī aktīvāks šoreiz bija arī internets un līderpozīcija trešajā raidījumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm