tv3.lv

Elita Drāke šarmē TV skatītājus efektīgā minikleitā

Pirmdienas, 5. novembra, pievakarē TV3 priecēja ar vakariņu šova jauno ciklu, kurā raibu kompāniju ar ēdieniem un viesmīlību priecēja mūziķis Normunds Jakušonoks. Vakariņotāju kompānijā īpaši pamanāma bija uzņēmēja Elita Drāke.

2018. gada 5. novembrī 18:57

Šonedēļ TV3 šovā “Vakariņas četratā” viens pie otra ciemos dodas aktieris Jānis Jarāns, sabiedrības dāma, uzņēmēja Elita Drāke, dziedātāja Paula Dukure un grupas “Labvēlīgais tips” dalībnieks Normunds Jakušonoks, kurš atklāja šīs nedēļas vakariņu ciklu. Normunds paralēli muzicēšanai ir arī kluba “Četri balti krekli” īpašnieks, un viesus viņš uzņēma sava kluba pagalmā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iepazīstoties ar ēdienkarti, visuntumainākā no viesiem izrādījās Elita, kura pazīstama arī kā jogas un veselīga dzīvesveida speciāliste.

“Man vairāk interesē jautājums, vai man būs ko ēst. Protams, tas jautājums ir tādēļ, ka es esmu simtprocentīga veģetāriete. Ja nav ko ēst, es neēdu. Es esmu izgājusi dažādas izdzīvošanas skolas. Un šī noteikti nebūs problēma,” pauda Elita. Vairāk par viņas ēšanas kaprīzēm lasi šeit!

Tāpat viņa atklāja, kas varētu būt klupšanas akmens viņas jaunajiem draugiem: “Es ievēroju produktu saderību, es to zinu no galvas. Es ievēroju dalīto ēdienkarti.”

Jānis un Paula pie Normunda ieradās pirmie, taču Elita Rīgas satiksmes dēļ uz sevi lika pagaidīt. “Labāk vēlu nekā nekad un labāk tukšām rokām nekā, ja vispār neatnāk,” Elitas ierašanos komentēja aizkadra balss aktieris Artūrs Skrastiņš.

Sabiedrības dāma vakariņām TV kameru priekšā bija izvēlējusies koši zilu, efektīgu minikleitu. Sievišķīgais imidžs sevišķi piestāvēja karstajam vasaras vakaram.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar vārdiem “kaut ko gatavot man ir notikums” namatēvs viesiem cēla priekšā pirmo ēdienu – biezzupu.

Kamēr vakariņotājus izklaidēja triku meistars, fonā tapa pamatēdiens – šašliks un apcepti dārzeņi.

Veģetāriete Elita dārzeņus novērtēja kritiski: “Pret dārzenīšiem pavirša attieksme. Viņi varbūt bija pietiekami dažādi, bet noteikti bija par maz un nebija pietiekami sagatavoti. Manā gadījumā ļoti izglāba jogurtu-gurķu mērce.”

Savukārt Paulā neapmierinātību raisīja fakts, ka šašlika marinādes gatavošanā Normunds bija piesaistījis profesionālu pavāru: “Es nezinu. Tomēr raidījums ir par to, ka tu taisi.”

Izklaides otro daļu – nelielu Normunda koncertiņu – vakariņotāji vienbalsīgi uzņēma ar sajūsmu. Bet vakara izskaņā Normunds cēla priekšā saldējuma kokteiļus.

Vakariņotāji lēma, ka Normunds šo sacensību atklāj 26 punktiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm