tv3.lv

”Es jau neesmu mājsaimniece.” Pūres Alberts TV3 tētuku šovā dzīro kopā ar draugiem

Šonedēļ “Tēta nedienas” būs piemeklējušas Alberts Štrodahu Pūrē. Šova pirmajā dienā pie trīs bērnu tēva līksmot būs ieradušies draugi, ar kuriem Alberts dalīsies pirmajās izjūtās, kad sievas nav mājās, un ka trauku mazgāšana neietilpst viņa plānos.

2018. gada 28. martā 13:00

Kā liecināja pirmais ieskats sērijā, kamēr ikdienā Ineta mājās dara visu, lai mājinieki justos aprūpēti un samīļoti, Alberts mājās galvenokārt sēž pie datora vai televizora, iemantojot, iespējams, mājas darbos slinkākā papucīša TV projekta vēsturē slavu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš skaidroja, ka pie datora sēž, “jo vienkārši nav ko darīt – aiz gara laika”.

Lai īsinātu laiku TV3 šova pirmajā dienā, kad tētim ļauts dzīvot, kā sirds kāro, Alberts uz pasēdēšanu ar bezalkoholiskajiem aliem un kafiju ielūgs draugus.

Trīs bērnu tēvs draugiem steigs dalīties pirmajās sajūtās, kad sievas nav mājās: “Dari, ko tu gribi. Bērnu ielieku gulēt, neviens pakaļ neskrien, neviens nesāk smadzenes “skalot”. Dzīvo kā brīvs cilvēks.”

Tāpat viņš šova pirmajā dienā klāstīs, ka traukus gan negrasās mazgāt: “Es domāju atstāt uz nedēļu. Viņa veselu nedēļu būs atpūtusies, es būšu norukājies. Bērnu pieskatīšana – tas ir darbs. Es nevaru atļauties traukus mazgāt, grīdu tīrīt, bērnu pieskatīt un ēst taisīt. Es jau neesmu mājsaimniece.”

Turpmākās dienas Albertam būs jāiejūtas tieši mājsaimnieces lomā – viņam nāksies pārbaudīt varēšanu, pildot sievas dienas grafiku, kā arī tiekot galā ar pieciem īpašajiem uzdevumiem.

Vai uz mājas darbiem skubināmajam Albertam izdosies ģimenei nopelnīt 500 eiro un kādu solījumu vīrietis ģimenei dos šova noslēgumā, skaties trešdien, 28. martā, plkst. 21:00 TV3!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pie Alberta līksmot ieradušies draugi

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm