tv3.lv

Fani ceļ trauksmi par Lauras Caunes veselību; sieviete skaidro, vai bažām ir pamats

Lai arī šovu zvaigznes Lauras Caunes dzīve pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos gājusi tikai uz augšu, fanus bažīgus darījušas sievietes privātā arhīva fotogrāfijas. Vienā otrā bildītē trīs bērnu māmiņa redzama ar ziliem lokiem zem acīm, kas varētu liecināt par nopietnu veselības sašķobīšanos.

2018. gada 7. jūnijā 11:00

Kā Skaties.lv atklāj Laura, TV skatītāju un fanu apgalvojumi, ka viņai būtu kādas veselības problēmas, viņu ļoti izbrīnījuši, jo pati jūtas lieliski. Tomēr, pirms nav bijis ārsta slēdziens, viņa neņemas apgalvot, ka viss ir vislabākajā kārtībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Varbūt kādas aknas vai nieres liek par sevi manīt. Ir jāpārbauda. Varbūt man ir kādas problēmas, es pati nezinu. Bet lieta ir tāda, ka man šobrīd nav naudas, lai izietu visus tos ārsta apmeklējumus.

“Pa lēto” es arī negribu. Negribu iet pie kura katra. Pārbaudīs mani, izrakstīs recepti, bet man nebūs naudas, par ko nopirkt medikamentus. Ko tad?

Kad sākšu labāk strādāt, tad nodarbošos ar savu veselību. Tagad es nevaru atļauties sevi savest pilnīgā kārtībā. Kamēr es jūtos formā, varu rukāt, tikmēr viss ir ok,” stāsta Laura.

24 gadus vecā sieviete neslēpj, ka vienu problēmu gan viņa ir apzinājusi.

“Man mugura ir beigta. Kamēr nebija bērnu, esmu daudz reižu kritusi un sasitusi muguru. Kad ir bērni, viss “izlien ārā”. Es biju uz masāžu, un teica, ka man tur ir pietūkums. Es pati arī dažreiz jūtu. Es, piemēram, nevaru bērnu pacelt. Lietoju visādas smēres, bet zinu, ka vēlāk būs nopietni jāizpēta. Galvenais, lai nav par vēlu,” klāsta šovu zvaigzne, kuras veselības stāvokli ārsts iepriekšējo reizi apsekojis pirms diviem gadiem, kad viņa gaidīja trešo bērnu.

Sieviete spriež, ka pašai lielāku nozīmi vajadzētu piešķirt miegam: “Miegs daudz ko dod. Ķermenim ir jāatpūšas. Es varu gulēt gultā, bet varu neaizmigt. Miega traucējumi un mūžīgā skriešana rada stresu un nervozitāti un beigās atsaucas uz izskatu. Noskrējusies esmu pamatīgi.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Smukā Laura atklāj lieliskās figūras noslēpumu

Labas pašsajūtas un veselības pamats ir arī pilnvērtīgs uzturs. Kā norāda Laura, viņas ģimenē par to tiek domāts. Turklāt Laurai ir talants no nekā pagatavot veselīgu ēdienu.

“Iecienītākie ēdieni ir tie, ko pagatavoju cepeškrāsnī. Mēs esam liela ģimene, un es parasti cepu visādus pīrāgus un pīrādziņus – gan saldos, gan sāļos. Tas ir izdevīgāk. Uz ģimeni sacep divas plātes, un divas dienas ir normāli ko paēst. Plus uztaisu auksto zupu vai salātus – gan gaļas, gan dārzeņu,” par ēšanas paradumiem Cauņu ģimenē stāsta māmiņa.

Tomēr ģimenē neiztiek arī bez grēciņiem. Piemēram, īpašā cieņā tiek turēts kečups.

“Bērni dievina kečupu, es arī pati ēdu. Mēs mīlam kečupu. Arī cepot picas cepeškrāsnī, obligāti ir jābūt uzsmērētam gan kečupam, gan krējumam. Protams, bez kartupeļiem frī, pelmeņiem un maltās gaļas arī neiztiekam,” norāda Laura.

Nereti arī gadoties grūtāki laiki, kad ledusskapis ir tukšs, un tad nākas ēst to, kas ir. “Tie, protams, nav pusfabrikāti, bet putras un viss cits,” teic TV šovos iepazītā māmiņa.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm