tv3.lv

10 gadu dzīvo viena pati, bet tagad gatava sameklēt sev otru pusīti! Vai šovs “Gatava pārvērtībām” palīdzēs mīlas dzīvē?

Aizvadīta piektā kanāla TV3 pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” sērija, kurā trīs dāmas – Anita, Zane un Līga – ar profesionālu stilistu palīdzību piepildīja to, ko vēlējās jau ilgi – izmaiņas savā izskatā.

2018. gada 14. martā 23:17

No pelēkas peles par skaistu gulbi

“Tāda sajūta, ka ārā ir dubļi un jums tie dubļi ir virsū,” par Anitas Dieriņas izskatu izteicās stiliste Žanna Dubksa. Anita 47 gadus veca trīs bērnu mamma no Jēkabpils, kura jau gadiem nav apmierināta ar savu izskatu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Visu laiku jūtos kā pelēkā mājas pele, bet gribētos tapt par skaistu sievieti,” raidījumā stāsta Anita.

Raidījumā laikā Anita ar Žannas palīdzību tika pie jaunas frizūras, kas raidījuma beigās būs viņas lielākais pārsteigums, ieraugot sevi spogulī. Par to viņai arī sariesīsies asaras acīs…

Par brillēm var aizmirst

“Mans ikdienas stils ir diezgan sportisks, bet strādāju valsts pārvaldē, tāpēc mana ģērbšanās neatbilst manam ieņemamajam amatam. Kā arī 10 gadus jau esmu viena pati, un vēlētos atrast savu otru pusīti,” stilistu komandai stāsta Zane.

Zane Blumberga ir 48 gadus veca, un jau 10 gadus dzīvo viena pati. Ar šovu cer uzlabot savu izskatu, kas ļautu atrast dzīves mīlu. Viņas pārvērtības šovakar veica Aleksandrs Pavlovs, kurš sievieti aizsūtīja gan pie friziera, gan arī Dr. Lūkina acu klīniku, kur Zanei ievērojami uzlaboja redzi. Turpmāk Zanei vairs nevajadzēs brilles.

Stājoties pretī spogulim, izmaiņas bija acīmredzamas, tāpēc – brīvie latviešu vīrieši, spicējiet ausis!

Divu bērnu mamma top skaistāka

Līgai Ingevicai strauji tuvojas 30 gadu slieksnis, kas liek padomāt par un ap savu dzīvi. Līgai ir divi bērni, un uz šovu nākusi “iegūt pārliecību, kas man nekad nav bijusi. Ieeju veikalā, nekas nekad nepatīk. Gribu būt skaista mamma saviem bērniem,” tā Līga.

“Kāpēc nedresējat pārdevējus?” jokojot jautā viens “Gatava pārvērtībām stilistiem Aleksandrs Pavlovs, uz ko Līga smejot atbild: “Man bail!” Līgu “uzfrišināt” pieteicās Natālija Zolberga.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Natālija Līgas ārējo veidolu padarīja modernāku un pašpārliecinātāku. Vai tas atspoguļosies arī viņas ikdienā? Rādīs laiks!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm