tv3.lv

15 jaunas kleitas un nedalīta pielūdzēju uzmanība: kā pusgadu pēc TV šova "Gatava pārvērtībām" dzīvo četru bērnu mamma no Lielvārdes

Aprīļa vidū skatītāju iemīļotajā televīzijas šovā “Gatava pārvērtībām” sievišķīgas vizuālās pārmaiņas piedzīvoja četru bērnu māmiņa Lienīte Apikāte no Lielvārdes. Kā tagad atzīst Lienīte, šovs ļāvis mainīt ne tikai ārieni, bet arī attieksmi pašai pret sevi.

2019. gada 26. oktobrī 9:40

TV3 šovā “Gatava pārvērtībām” modes dizainers Aleksandrs Pavlovs bija pieņēmis izaicinājumu trauslo un skolniecisko trīsdesmitgadnieci pārvērst par stilīgu modes dāmu, kura ne vien izskatītos atbilstoši savam vecumam, bet, kā vēlējās pati, arī kļūt par labu piemēru arī savām meitām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lienītes pārvērtības baudi šeit!

Kā sarunā ar Skaties.lv nu atzīst Lienīte, dalība TV3 pārvērtību šovā viņas dzīvē ienesusi patīkamas vēsmas – sieviete ne tikai atradusi ļoti labu darbu – sākusi strādāt Ogres restorānā “Policijas akadēmija 98”, bet joprojām turpina pieturēties pie Pavlova sniegtajiem stila padomiem.

“Manā garderobē, protams, ir vairāk drēbju. Ir parādījušies arī vairāki garie zābaki, klasiskā stila kurpes. Pa šo laiku ir nākušas klāt kādas 15 jaunas kleitas. Es šad tad feiskubā ielieku kādu bildīti, ka atļaujos sevi palutināt.

Manā dzīvē ir īstenojies tas, ka gribēju sevi padarīt par vecāku sievieti, izskatīties atbilstoši vecumam, un joprojām cenšos pie tā turēties. Reizēm gan gadās saģērbties puiciski un ieslīdēt ērtākās drēbēs. Bet tā ļoti sekoju līdzi savai garderobei un stilam. Bērni man parasti jautā: “Kāpēc, mamma, pucējies? Kur tu iesi?”

Esmu sapratusi, ja es nepatikšu sev, es nepatikšu nevienam citam,” pusgadu pēc TV3 šova saka četru bērnu mamma.

“Ja sieviete apgalvo, ka bērnus audzināt vienai ir grūti – tas ir viņas pašas vainas pēc.” Četru bērnu mammas Lienītes stāsts

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc TV šova Lienīte tikpat lielu vērību kā apģērbam pievērš arī savai ārienei. “Piesekoju līdzi savu uzacu izskatam. Man ir tetovētās uzacis. Es biju aizgājusi kā modele. Nedaudz pamainīju arī matu krāsu. Cenšos atrast tādu frizierīti, kurš man var nogriezt matus atbilstoši manam tipam. Man ļoti patīk karē griezums, par ko arī Aleksandrs izteicās, ka man piestāvētu,” klāsta lievārdiete.

“Kā es saku: galvenais, lai mani novērtē bērni un lai es bērniem patīku kā mamma. Bet mazie jau mani vienmēr pieņēmuši tādu, kāda es esmu,” teic Lienīte un neslēpj: bērni par viņas pārvērtībām priecājas, tomēr ir kāds “bet”: “Viņi ir kļuvuši greizsirdīgi, jo mammai tagad vīrieši vairāk uzmanību pievērš.”

Tomēr Lienīte atklāj, ka viņas sirds joprojām ir brīva, kaut gribētāju to iekarot netrūkst. “Attiecības joprojām nemeklēju. Es tām neesmu vēl gatava. Pārdzīvojums pēc šķiršanās man ir, un pašreiz jaunas attiecības veidot nevēlos. Gribu izaudzināt bērniņus, un, ja būs lemts, tad būs. Meklēt gan es neko nemeklēju,” nosaka TV šovā iepazītā sieviete un uzsver: pēc iepriekšējo 13 gadus ilgo attiecības iziršanas par bērniem turpina rūpēties abi vecāki.

Tomēr kā atzīst šova dalībniece, uzmanības no pretējā dzimuma netrūkst, jo kungi nu viņā ierauga nevis meiteni, bet sievieti.

Par dalību “Gatava pārvērtībām” Lienīte ir gandarīta un saka: ja būtu iespēja vēlreiz piedzīvot vizuālas pārvērtības, viņa iespēju pilnveidot sevi nelaistu garām. Tāpat šovs mudinājis mainīt attieksmi pašai pret sevi. “Es vēlos būt arī sieviete,” saka Lienīte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es cenšos dzīvot ar smaidu uz lūpām, sapņot un cerēt, ka piepildīsies viss labais,” savu dzīves moto atklāj pārvērtību šova dalībniece.

Kā pēc “Gatava pārvērtībām” dzīvo četru bērnu mamma Lienīte; viņas padoms nelabvēļiem

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm