tv3.lv

Aleksandrs Pavlovs pārvērtību šovā sajūsmina ar fascinējošu rezultātu

Trešdienas, 27. marta, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika sniegts šova “Gatava pārvērtībām” kārtējais raidījums. Šajā reizē iespēja mainīt savu vizuālo tēlu bija trīs sievietēm, kuras pārkāpušas 40 gadu slieksni.

2019. gada 27. martā 21:37

Šovā “Gatava pārvērtībām” katrs modes eksperts izvēlējās vienu sievieti, kurai pēc viņa domām tiešām nepieciešamas vizuālās pārmaiņas. Modes dizaineris Aleksandrs Pavlovs apņēmās 51 gadu vecajai Intai Ginterei no Pūres iemācīt izvēlēties pareizās krāsas un pasniegt sevi kā sievieti ne no laukiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pavlovs, veidojot sievietes jauno tēlu, nevēlējās pārspīlēt: “Nekādus ziedus, nekādus printus! Divas krāsas – rozā un zils. Cik sievišķīgi, eleganti, izturēti. Pie visa viņas lielā apjoma viņa izskatās sievišķīga, romantiska, viegla, inteliģenta.”

Stiliste Žanna Dubska atlasē izvēlējās 42 gadus veco mūzikas pedagoģi Ievu Stūrīti, kura piedzīvojusi krasas svara pārmaiņas – no 38. izmēra līdz 50. un tagad ir ceļā atpakaļ uz iepriekšējo svaru.

Žanna Ievas jaunu imidžu vēlējās veidot tīru, vieglu, gaisīgu, tādu, no kura elpa aizraujas. Par īpašu “odziņu” sievietes jaunajā tēlā kļuva plašķītis no sporta preču veikala.

“Šausmas, ko jūs esat izdarījuši?!” bija Ievas pirmā reakcijas, sevi ieraugot spogulī. “Man patīk. Tikai es nepazīstu to sievieti, kura skatās man pretī,” atzina šova dalībniece.

Skaistuma un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva izvēlējās 48 gadus veco pārdevēju Svetlanu Vlasovu-Solovjovu, kura pretēji savai līdzšinējai ikdienai turpmāk vēlas tērpties skaistos tērpos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Maija Svetlanai izraudzījās imidžu 1970. gadu noskaņās, par ko sieviete bija sajūsmā.

“Hipijs, bet nobriedis hipijs, kas jau kaut ko savā dzīvē ir sasniedzis un zina, kā sevi pasniegt. Tu redzi, ka viņa ir ļoti skaista, dārgi saģērbta sieviete, kura vairs nav meitenīte,” skaidroja Armaņeva.

Skaties šovu “Gatava pārvērtībām” katru trešdienu plkst. 21:00 TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm