tv3.lv

Bravūrīgā “pašpuika”, bērnudārza audzinātāja un jaunā māmiņa ir gatavas pārvērtībām!

Klāt trešdiena, kas nozīmē, ka jau pavisam drīz, plkst. 22:30 kanālā TV3 varēsim vērot pārvērtību raidījumu “Gatava pārvērtībām”.

2017. gada 25. janvārī 13:26

Iepazīsties ar pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” astotās sērijas varonēm!

Beata Birzgale-Dzilna ir 49 gadus veca bērnudārza audzinātāja, kura nēsā tikai melnbaltu apģērbu. Sasniedzot 40 gadu vecumu, Beata sāka strauji pieņemties svarā un vairs nespēj atrast savai jaunajai figūrai atbilstošu apģērbu. Modes mākslinieka Aleksandra Pavlova uzdevums būs iemācīt, kā ar apģērba palīdzību noslēpt to, ko nevēlas parādīt citiem un kā pareizi kombinēt krāsas, lai apģērbs būtu dzīvespriecīgāks un košāks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

36 gadīgā “pašpuika” Līga Skujiņa-Darbone atzīst, ka jau no bērnības ģērbusies puiciski, jo ģimenē viņai mācīja, ka labs drēbes jātaupa īpašiem gadījumiem. Diemžēl īpašie gadījumi tā arī nepienāca, jo Līga uzskata, ka kleitā izskatās pēc siena gubas. Stilistes Natālijas Zolbergas uzdevums ir parādīt Līgai, kā ērti var justies ne tikai sportiskā apģērbā bet arī sievišķīgā un elegantā kostīmā.

32 gadus vecā Līga Drīliņa pēc bērna kopšanas atvaļinājuma vēlas atgriezties darba tirgū. Apģērbs, kuru Līga nēsāja iepriekš viņai vairs neder un arī jaunās māmiņas iepriekšējā darba vieta ir likvidēta. Tādēļ Līga vēlas mainīt imidžu, lai atrastu jaunu darbu. Stiliste Žanna Dubska apņēmusies Līgai parādīt, kā ģērbties, dodoties uz darba interviju.

Foto

Video: “Gatava pārvērtībām” 7. sērija

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm