tv3.lv

“Gatava pārvērtībām” sieviete, šķiroties no garajiem matiem, nespēj valdīt asaras

Trešdienas, 6. marta, vakarā TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots šova “Gatava pārvērtībām” kārtējais raidījums. Šajā reizē vienai no šova dalībniecēm ceļš uz jauno imidžu izrādījās īpaši emocionāls pārdzīvojums.

2019. gada 7. martā 12:07

Stiliste Žanna Dubska šajā reizē uzņēmās visai sarežģītu uzdevumu – viņas izvēlētā 21 gadu vecā Lana Petrokaite no Bauskas pēc bērniņa piedzimšanas vairs nespēja kontrolēt savu svaru. Sievietes ēšana paradumi it kā neesot mainījušies, bet svars tikai nācis un nācis klāt. Nu tas pieaudzis līdz gandrīz 80 kilogramiem, lai gan pirms bērniņa ieņemšanas Lana svērusi 55.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču emocionāls pārdzīvojums Lanai izrādījās nevis cīņa ar lieko svaru sporta zālē, bet frizētavas apmeklējums. Lana nebija gatava atvadīties ne no sava dabiski bālā matu toņa, ne arī no meitenīgās zirgastes. Šķiroties no ierastajām garajām matu cirtām, jaunā sieviete nespēja valdīt asaras.

“Es astīti paņēmu līdzi. Rīt pieaudzēšu atpakaļ,” pēc pārvērtībām, pirmo reizi ieraugot sevi spogulī, teica Lana.

Sieviete atklāja, ka tik īsi mati viņai ir varbūt trešo reizi dzīvē: “Man trauma no bērnības. Man grieza matus, bet man īsti nepatika.”

Savukārt Žannas ieteikumus apģērba izvēlē šova dalībniece novērtēja pozitīvi. Un par dāvanu karti nolēma iegādāties visu, kas bija mugurā.

“Lanai ir viena no sarežģītākajām figūrām, bet es domāju, ka man sanāca,” pārvērtību noslēgumā atzina Žanna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raidījumā pārvērtības piedzīvoja vēl divas sievietes. Skaistuma un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva izvēlējās pārvērst divu bērnu mammu Katrīnu Pavasari (30). Esot jau četrus gadus ārpus darba aprites, viņa nolēma savā dzīvē ieviest pārmaiņas un pieteicās šova atlasei, jo nevēlas ieslīgt jaunās māmiņas rutīnā. Modes eksperte nolēma Katrīnai parādīt aktuālākās un modernākās modes tendences.

Modes dizaineris Aleksandrs Pavlovs izvēlējās pārvērst 41 gadus veco Baibu Jansoni 41 no Jūrmalas. Sieviete par galveno imidža problēmu uzskata savus nevaldāmos matus. Baiba strādā par medmāsu, tāpēc Pavlovs akcentu lika uz brīvā laika pavadīšanu, ieviešot garderobē eleganci un pareizās krāsas.

“Gatava pārvērtībām” 6. raidījums

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm