tv3.lv

"Joprojām mēģinu neskatīties spogulī." "Gatava pārvērtībām" Lana arvien pārdzīvo par nogrieztajiem matiem

Trešdienas, 6. marta, vakarā TV3 skatītāji bija liecinieki, kā vizuālas pārvērtības piedzīvo 21 gadu vecā Lana Petrokaite no Bauskas. Pēc raidījuma noskatīšanās šova fanu kritikas krustugunīs nonākusi stiliste Žanna Dubska. Modes ekspertei daudz pārmests par Lanas matu nogriešanu, tāpat daudzi šaubās, ka Žannas radītais tēls bijis jaunajai sievietei vispiemērotākais. Bet ko par savu jauno imidžu saka pati “Gatava pārvērtībām” dalībniece?

2019. gada 8. martā 15:37

Kā pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos Skaties.lv atzīst Lana Petrokaite, stilistes Žannas Dubskas izveidotais imidžs viņai tīri labi patīk, “tikai tie mati”. “Es joprojām mēģinu neskatīties spogulī. Bet gan jau pāries – mati izaugs, jo nav jau zobi,” humoru nezaudē pusotru gadu vecās meitas māmiņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vairāk par Lana gaitām TV3 pārvērtību šovā lasi šeit!

Jautāta, vai pie jaunā matu griezuma centīsies pierast, vai tieksies ataudzēt, Lana atzīst: “Centīšos pierast, bet pašai gribētos matus bišķi garākus. Man patīk karē griezums līdz pleciņam – tādus es labprāt gribētu.”

Arī Lanas mīļotais vīrietis viņas jauno stilu uzņēmis ar dalītām sajūtām. “Viņam arī patika, ka man ir blondi un gari mati. Pēc tā visa bija neliels kašķis, bet nu jau viss pārgājis. Tagad dzīvojam labi,” atklāj jaunā sieviete.

Kā tagad, divu mēnešus pēc filmēšanas šovā, atklāj Lana, šķiroties no zirgastes TV kameru priekšā, emocionālais pārdzīvojums, nespējot valdīt asaras, bijis ne bez iemesla:

“Bērnībā man visu laiku bija īsi mati. Man mamma grieza nost. Vienreiz viņa vispār gribēja “ezīti” uztaisīt, bet nodzina uz liso. Es staigāju ar lakatiņu. Tāpēc matu nogriešana man ir kā trauma.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete atzīst – jaunā frizūra viņas mammai ļoti patikusi: “Viņa teica, ka beidzot man nogriezta garā spalva no galvas. Viņai patika, jo viņai īsi mati ir favorīts.”

Pārvērtību rezultātā šova finālā Jana piedzīvojusi pat kādu kuriozu.

“Es finālā iznācu, bet tuvinieki domāja, ka esmu sajaukta ar citu Lanu. Neviens no viņiem nevarēja mani atpazīt. Atpazina tikai tad, kad noņēmu saulesbrilles. Pēc tam visi teica, ka apģērbs piestāv un īsie mati arī vārētu būt labi. Galvenais, ka mani meita atpazina,” saka pārvērtību šova dalībniece.

Pēc TV projekta Lana ir apņēmības pilna piestrādāt ne tikai pie imidža, bet arī pie figūras, cerot tuvākajā laikā pievērsties vingrošanai.

“Mums te, laukos, tādi ceļi, ka dubļi vien. Kad dubļu vairs nebūs, sākšu skriet,” saka jaunā māmiņa, kura pēc meitiņas piedzimšanas iedzīvojusies pamatīgās liekā svara problēmās.

Kā solīts TV ekrānā, Lana par 100 eiro vērto dāvanu karti nolēmusi palutināt sevi – kolīdz būs iespēja aizbraukt uz lielveikalu, tiks iegādāts apģērba komplekts, kurā viņa mirdzēja šova finālā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iespēju piedalīties TV3 pārvērtību šovā Lana uzņēmusi kā lielu iespēju un patīkamu piedzīvojumu, jo vairāk tādēļ, ka, kamēr meita maziņa, tik bieži pa veikaliem nesanākot pašiverēt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm