tv3.lv

Kolorītā Margarita pēc dalības TV šovā skaidrojas par nekārtību savās mājās

Par izklaidējošā kulinārijas šova “Gandrīz ideālas vakariņas” absolūto zvaigzni šonedēļ kļuva Margarita Kolosova. Kamēr daļu skatītāju piecu bērnu mamma un lauksaimniece nošarmējusi ar savu vienkāršību, citi pauduši sašutumu par viņas mājās valdošo bardaku.

2020. gada 17. oktobrī 13:00

Margarita Kolosova, kuru kā kolorītu latgalieti Latvija iepazina šovā “X Faktors”, vakariņotāju kompāniju savās mājās Rogovkā uzņēma trešajā vakarā. Vairāk pa to, kā aizritēja šis vakars, lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc raidījuma skatītāju viedokļu krustugunīs nonākusi kārtība šovu zvaigznes mājoklī.

Kā sarunā Skaties.lv paziņo Margarita, ar šova skatītāju viedokli par viņas sētu viņa iepazinusies, tomēr tas viņai nerūp – ļaužu nelāgās runas latgalietei ir kā pīlei ūdens.

“Citi teica, ka durvis nav nokrāsotas, vēl kaut kas. Es rubīju no tumsas no tumsai. Sīkie pa vasaru arī kurš strādāja, kurš nestrādāja. Mājās neviens nesēž.

Saka, ka ar drēbēm piekārts viss pilns. Atvainojiet, mīļie cilvēki, mēs septiņi cilvēki dzīvojam divās istabās. Man tās drēbes ārā pagalmā sviest?

Varbūt, dzīvojot piecistabu mājā divatā, var atļauties šikot. Es tā nevaru. Es neesmu miljonāre, man nauda ir tik, cik ir. Un ko mēs varam padarīt, to mēs varam.

Durvis un plīts tiek krāsotas pirms Ziemassvētkiem. Tie, kas tik šausmīgi grib, var pie manis atbraukt un viņas nokrāsot,” saka Margarita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Margarita neslēpj, ka vīrs gan sākotnēji teicis, “lai nesaucu uz mājām, jo mājās bardaks”. “Es saku: “Atvaino, lai cilvēki redz, ka es nedzīvoju pilī!”

Tas cilvēks, kurš gribēs skatīties uz mani, ko es daru, tam būs pofig bardaks. Bet tas, kurš grib piesieties, piesiesies pie zemē nokrituša sērkociņa.

Protams, daži teica: “Kādēļ vedīsi uz savām mājās, paņem un uz to dienu noīrē kādu viesu namu, lai tevi tur filmē, tu taisi ēst. Viss būs solīdi un forši.” Es atbildēju, ka brauc taču pie manis.

Kā es dzīvoju, tā dzīvoju. Es nevaru pagriezt ne pa labi, ne pa kreisi. Mums savas mājas nav, šajā mēs esam ielaisti.”

Margaritas lielākās rūpes ir viņas pieci bērni: “Man svarīgākais ir sīkos pacelt.” Vecākajai meitai ir 21 gads, un viņa studē augstskolā. “Viņa mājās vispār nedzīvo”. 18 gadus vecais dēls mācās vidusskolā. “Arī visu nedēļu mājās nav. 10. klasē meitene iet, arī visu nedēļu pa skolu. Un vēl ir 12 un 13 gadus veci bērni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tu jau nevari pateikt bērnam: ai, šonedēļ neēdīsim, davai nokrāsosim durvis, nopirksim tapetes vai nomainīsim grīdu. Man tā grīda pofig – galvenais, lai cauri nekrīt. Man svarīgi, lai sīkie saģērbti un paēduši.

Man pārmeta, ka bērni lieli, var taču strādāt. Puika visu vasaru braukāja mums līdzi traktorus remontēt. Bet ko tāds divpadsmitgadīgs bērns izdarīs mājās – durvis krāsos?”

Neglaimojošos komentārus internetā kolorītā dāma vienkārši laiž gar ausi: “Lai cilvēki raksta, ko viņi grib! Man pofig. Es esmu tāda, kāda esmu.

Cilvēki, kuri man zina, piezvanīja, pateica: “Marusja, viss bija kārtībā, viss bija čotka.” Pārējie kaut vai lai izstiepjas. Kā bez viņiem esmu līdz šim dzīvojusi, tā arī 100 gadus vēl nodzīvošu.

Ne viņi brauks man dārzu ravēt, ne kartupeļu lasīt, ne traukus mazgāt. Gudri parunāt pie datora es arī varu.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņai pie sirds nav ķērušies arī pārmetumi par viesu cienāšanu nevis ar pašas dārzā audzētiem gurķiem, bet veikalā pirktiem. “Nahrena man jādod savi gurķi, ka šovs dod naudu, es aizeju un nopērku?” spriež šovu zvaigzne.

Piedaloties vakariņu šovā, Margarita sevišķi novērtējusi kompāniju, kādā aizritējuši visi četri vakari: “Forši kopā ar tādiem, kuri degunu neceļ mākoņos.”

Kā nu atklājies, pēc šova viņai pat izveidojusies jauna draudzība. “Man pārmeta, ka saucu viņu par čiuli, bet tagad mēs ar Kārli (aktieris Kārlis Tols – red.) esam labākie draugi. Viņš mani uz zoba vilka, es viņu. Nebija nekāda ļaunuma. Viņš man vismaz reizi mēnesī piezvana, prasa, kad pie manis varēs uz pirti atbraukt,” tā Margarita.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm