tv3.lv

"Šāda ir veiksmīga sieviete!" Žanna Dubska komentē Lanas pārvērtības TV3 šovā

Šonedēļ TV3 šovā “Gatava pārvērtībām” vizuālas pārmaiņas piedzīvoja 21 gadu vecā Lana no Bauskas. Pēc raidījuma noskatīšanās daudzi skatītāji kritiski vērtējuši gan modes ekspertes Žannas Dubskas lēmumu nogriezt jaunās māmiņas garos matus, gan arī jauno stilu, kas, kā spriež šova fani, sievieti padarījis ievērojami vecāku par saviem gadiem.

2019. gada 10. martā 10:00

Kā sarunā ar Skaties.lv atzina jaunā māmiņa Lana Petrokaite, stilistes Žanna Dubskas izveidotais imidžs viņai tīri labi patīk, “tikai tie mati”. “Es joprojām mēģinu neskatīties spogulī. Bet gan jau pāries – mati izaugs, jo nav jau zobi,” humoru nezaudēja šova dalībniece. Plašāku Lanas stāstu par pārvērtībās piedzīvoto lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī stiliste Žanna Dubska sarunā ar Skaties.lv norāda: paldies Dievam, mati ataug.

“Es arī esmu par matiem. Raidījums tika filmēts februārī, un šis ir laiks, kad mūsu organisms ir vissliktākajā fiziskajā formā. Man arī īsi pirms tam frizieris nogrieza nedzīvos, traumētos, sausos matu galus un rezultātā sanāca diezgan īsi. Es arī pati izmisīgi audzēju, mēģinot kaut kā veidot,” paralēles starp sevi un Lanu savilkusi Žanna.

“Ļoti bieži daudziem patīk gari mati, bet, nereti mēģinot iziet uz kompromisu, mati netiek nogriezti līdz dzīvajam kaulam, tādā veidā cenšoties kaut ko saglabāt. Es esmu par to: ja tu dzīvē sāc jaunu posmu, tad no nedzīvajiem matiem jāšķiras pilnībā. Es pieļauju, ka frizieris griežot matus redz, cik daudz viņš var nogriezt bojātos galus,” norāda stiliste.

Modes eksperte problēmas ar veselīgu matu uzturēšanu jo īpaši novērojusi topošo un jauno māmiņu vidū: “Viņām ļoti daudz matu “apēd” bērniņi – kamēr viņi tiek iznēsāti, baroti. Man pašai pēc bērna piedzimšanas matus nācās nogriezt ļoti īsus. Bet pēc tam tie sāka augt veseli, kupli, biezi, zīdaini. Lanas gadījumā bija tieši šis variants.”

Šķiroties no garajiem matiem, Lana nespēj valdīt asaras.

Kā pamanījusi Žanna, jaunās māmiņas bieži izvēlas matus nēsāt sasietus zirgastē vai sapītus copītē, bet šajā gadījuma mati nepilda savu funkciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņas matus ikdienā neizlaiž, to dara vien tikai tad, kad iet gulēt. Es nezinu, vai ir vērts nēsāt garus matus tikai gulēšanai. Varbūt tomēr vienreiz saņemties un nogriezt īsākus un tad rūpēties par tiem – barot un beidzot ataudzēt tādus, kādus sieviete pati vēlas,” padomu iesaka stiliste.

Kā atklāj Žanna, pārvērtībās sākotnēji Lanai bijis cits griezums – mati sniegušies līdz zodam, bet, tā kā frizūra izskatījusies tantīga, tad nolemts matus saīsināt. Par vispiemērotāko variantu Lanai stiliste uzskata matu pieaudzēšanu, kas kā iespēja plānu matu īpašniecēm tiks piedāvāta pārvērtību šova turpinājumā.

Sapošot Lanu, stiliste bija uzņēmusies visai grūtu uzdevumu ne tikai sievietes plāno matu, bet arī sarežģītās figūras dēļ.

“Es jau atlasē redzēju, ka nebūs viegli. Drēbes mēs izvēlamies, pielaikojot uz manām asistentēm, kurām ir 45, 35 un 25 gadi. Es arī pati apģērbu pielaikoju. Uz visām mums drēbes izskatījās labi. Kad mēģinājām uzlaikot pārvērtību varonei, uz viņas neizskatās labi, jo Lanas figūrā ir ļoti sarežģītas proporcijas – mazs augums, plati pleci, masīvas kājas un rokas,” skaidro stiliste.

Žannai nav paslīdējuši garām šova skatītāju komentāri, ka stiliste pārvērtību varoni uztaisījusi pēc savas līdzības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jā, šāda ir veiksmīga sieviete! Kāpēc viņai izskatīties kā 14 gadīgam skuķim?” oponē stiliste.

Viņa paskaidro, ka 21. gadsimtā gan divdesmitgadniece, gan sešdesmitgadniece var uzvilkt vienādas drēbes: “Tas ir iespējams, bet mēs vienalga atšķirsimies. Mēs abas varam uzdrīkstēties uzvilkt vienādus džinsus, vienādus topus, vienādus apavus un izvēlēties vienādas somas. Sešdesmitgadīgai sievietei nav jāizskatās pēc vecenītes un 21 gadu vecai meitenei – pēc skuķa.”

Tāpat viņa norāda, ka šovs ir tādēļ, lai cilvēki diskutētu: “Lai viņi apspriež, lai viņi izsaka savas domas! Ir normāli, ka ne visi par katru manu darbu vai katru mūsu raidījumu priecājas.

Arī mēs, stilisti, esam cilvēki. Kādas pārvērtības var izdoties labāk un kādas – sliktāk. Ir cilvēki, kuriem patīk, kā mēs viņu pārvēršam, un ir tādi, kuriem nepatīk. Un tas ir normāli. Mēs nedomājam, ka mēs patiksim visiem,” tā Žanna Dubska.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm