tv3.lv

Sievietes ir runājušas! Lecīgais Pavlovs tiek atzīts par Latvijas dāmu mīluli

TV3 pārvērtību raidījums “Gatava pārvērtībām” ir par ļaušanos piedzīvojumam un kardinālām stila izmaiņām. Katru nedēļu trīs eksperti, Žanna Dubska, stiliste, šovbiznesa zvaigžņu, politiķu un sabiedrībā pazīstamu personu stila konsultante; Aleksandrs Pavlovs, modes mākslinieks, kura kolekcijas jau divus gadu desmitus nebeidz pārsteigt un priecēt modes gurmānus un Natālija Zolberga, jaunā stiliste un modes dizainere, kura plašāk pazīstama kā daudzu slavenību un dažādu projektu grima māksliniece dod padomus sievietēm un pārvērš viņas līdz nepazīšanai.

2017. gada 27. janvārī 15:15

Portāls Skaties.lv aicināja balsot ikvienu, lai izteiktu savu viedokli – kurš no ekspertu veikumiem, Žannas Dubskas, Natālijas Zolbergas vai Aleksandra Pavlova, šķiet visveiksmīgākais.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neskatoties uz to, ka modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs savos izteikumos ir skarbs, mēdz sievietēm pārmest par to, ka viņas neprot sadalīt līdzekļus, lai varētu gan pabarot ģimeni, gan iegādāties sev vismaz vienu kleitu, kā arī to, ka vidējā latviete labāk “izvēlēsies pierīties un staigās kā ragana” – Skaties.lv lasītāji atzinuši, ka Aleksandra Pavlova pārvērtību rezultāti ir vislabākie.

Izsaki savu viedokli arī tu, klikšķinot šeit!

Foto: Aleksandra Pavlova pārvērtību rezultāti

Video: Pavlovs publiski uzklūp sievietei, kura nevar atļauties sev kleitu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm