tv3.lv

Uz "Gatava pārvērtībām" raujas vēl viena šovu zvaigzne

Pagājušās nedēļas nogalē tirdzniecības centrā “Spice” norisinājās TV3 šova “Gatava pārvērtībām” pavasara atlase. Starp dāmām, kuras vēlas visas Latvijas priekšā piedzīvot vizuālas pārmaiņas, bija arī pirms trīs gadiem TV ekrānos iepazītā Ingrīda Bernšteine.

2019. gada 14. martā 14:37

Ventspilnieci Ingrīdu Bernšteini Latvija iepazina TV3 precību šovā “Kāzu gūstā” kā līgaviņas Ievas izdarīgo un enerģisko mammu. Un, kā Skaties.lv atklāj Ingrīda, tieši meita bijusi “vainīga” viņas dalībai “Gatava pārvērtībām” atlasē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es ziemas periodā strādāju Dānijā un, atgriežoties Latvijā, liku meitai, lai viņa mani pieraksta pie friziera. Un ko viņa izdarīja? Uztaisīja man pārsteigumu 8. martā – viņa atveda mani uz “Spici” un nostādīja fakta priekšā.

Meita zināja, ka es to gribu, jo es teicu: “Ja es vēl gribētu piedalīties kādā šovā, tad tikai pārvērtību šovā.” Viņa to bija likusi aiz auss, un tā sanāca, ka es nokļuvu atlasē,” priecājas 56 gadus vecā Ingrīda.

Sieviete atzīstas, ka dalība “Gatava pārvērtībām” ir īpaši kārota.

“Es visu ziemu diezgan smagi strādāju, kā jau latvieši, kuri aizbrauc uz ārzemēm strādāt. Visu laiku esmu darba drēbēs un šļobenēs, kā meita saka. Viņa teica: “Mammu, tev ar steigu vajag kaut ko mainīt.”

Viņa arī vairs ļoti negrib, ka es braucu strādāt uz Dāniju. Viņa saka: “Tev jāsāk normāli dzīvot. Mēs gribam, lai tu esi skaista un mīļa ome un mamma”. Ir jau arī gadi – 56 tomēr,” atklāj TV ekrānos iepazītā ventspilniece.

Kļuvis zināms, ka Ingrīda izturējusi atlasi un viņas vizuālās pārmaiņas varēs novērtēt arī TV skatītāji. Seko līdzi “Gatava pārvērtībām” trešdienu vakaros TV3!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau ziņojām, ka “Gatava pārvērtībām” ekspertu vadībā saposties pieteicies arī “Patiesības spoguļa” slavenais pāris Maigonis un Dace.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm