tv3.lv

Gundega Skudriņa ceļojumā uz Kostariku bauda kokteiļus līdzās krokodiliem

Pasākumu organizatore Gundega Skudriņa kopā ar draudzeni devusies atpūtas braucienā uz noslēpumaino, saulaino Kostariku. Dāmas bauda kokteiļus, sēžot līdzās krokodiliem, peldas pludmalē, baseinos un gūst iespaidus no kultūras dažādības.

2019. gada 15. janvārī 14:40

Skaistās ceļojuma bildes Gundega publisko sociālajos tīklos, ļaujot saviem draugiem un atbalstītājiem virtuāli ceļot kopā ar viņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceļojums populārajai pasākumu organizatorei un viņas draudzenei sākās ar viesošanos bārā un kokteiļiem. Dāmām par pārsteigumu netālu gulēja dzīvi krokodili, bet visu atmosfēru uzmanīja policija, rūpējoties par bāra apmeklētāju un krokodilu drošību.

Lielu pārsteigumu Gundegai sagādāja iepirkšanās vietējā veikaliņā, kur vienu minūti bija, bet jau nākamajā nebija elektrība. Neviens nav uztraucies, nav jutis ne mazākās neērtības. Preci var paņemt tumsā un pie kases samaksāt ar skaidru naudu.

“Sauli pavadot, cilvēki uzrodas no malu malām. Katru vakaru tai pateicas jauni, veci, bērni, jaunieši, jogotāji, sērfotāji, hipsteri, tūristi. Neviens saulriets nav vienāds, neviena krāsa neatkārtojas. Neviens nepaliek vienaldzīgs,” sociālajā tīklā “Facebook” raksta Gundega.

Saulainajā Kostarikā ir atrodamas arī baltas palmas, viņas nav apsnigušas, bet ceļa putekļi zaļās palmas pārvērš baltās, radot sniega efektu.

Arī dizains Kostarikā ir interesants, bet diezgan ierasts, “trendi” visur vienādi.

Gundega sociālajos tīklos atklāj, ka vari gulēt hosteļos, kur sastapsi solo ceļotājus no visas pasaules. Vari gulēt kempingos tīklu gultās, kur pa būdas jumtu lēkās bļauru mērkaķi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vari “luksiņā” pašikot un iepazīt dažādus stāstus no īpašniekiem, kuri uzdrošinājušies mainīt dzīvi pa 180 grādiem. Pēc Gundegas domām interesanti ir visur, arī pieredzes bagāža visvairāk krājas kontrastos.

Dāmas izmantoja iespēju arī peldēties ne tikai saulainajās pludmalēs, kur ik uz stūra redzami dažādi bāriņi, sērfotāji, pārdevēji un citi tūristi, bet arī baseinā, no kura paveras brīnumains skats uz skaisto Kostarikas dabu.

Gundegas ceļojuma foto ir tik iedvesmojoši, ka ikviens no mums var smelties idejas savam sapņu ceļojumam!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm