tv3.lv

“Izklausies redzēts” pelēkais kardināls – Nauris Brikmanis. Kas viņš ir?

Aizvadīti jau divi “Izklausies redzēts” raidījumi, kuros pagaidām pirmās vietas ieguvušas tikai lēdijas, taču abas nedēļas uz iedomātā goda pjedestāla kāpis arī dziedošais improvizators Nauris Brikmanis. Portāls Skaties.lv lūkoja un pētīja, ar ko Nauris īsti ikdienā nodarbojas.

2018. gada 8. martā 9:17

Ko tik šis cilvēks nedara, jo rodas sajūta, ka viņš savā 29 gadus ilgajā mūžā pabijis visur – “Karaliskā imptovizācijas teātra” aktieris, ir divās muzikālajās apvienībās, no kurām viena ir Jāņa Skuteļa pavadošā svīta komiķa “Pusnakts šovā septiņos”, darbojas radio, vada pasākumus… Ar vienu elpas vilcienu nemaz nepietiek, lai to visu nosauktu, bet, kas šajā visā ir pats galvenais, – Nauris audzina meitu Elizabeti un mīl sievu Aiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Visur jau es neesmu bijis! Kosmonauts neesmu bijis, būtu forši uz Mēness nokļūt, vienīgi nezinu, kā ar to tiktu galā, jo man ir ļoti bail lidot,” portālam Skaties.lv smejot par savām nodarbēm stāsta Nauris.

Kā viņš pats atzīst, viss noticis tieši tad, kad tam ir bijis jānotiek “Bieži vien kaut kā viss pareizi “saslēdzās”, un tad notiek brīnumu lietas. Piemēram, improvizācijas teātris manī ļāvis attīstīt savu personību uz skatuves. Vai, piemēram, nekad nebūtu sācis komponēt, ja nebūtu strādājis par skolotāju, jo klasē bija klavieres, un starpbrīžos mēdzu pie tām piesēsties. Nu tā kaut kā,” atceras Nauris.

Viņš pašlaik muzicē divās grupas – “Dziļi violets”, kuru svētdienās var dzirdēt Muzikālajā namā “Daile”, pavadot “Pusnakts šovu septiņos ar Jāni Skuteli”, un “Tētis”, kas tikai pagājušā gada izskaņā piedzīvoja pirmo koncertu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču viņu interesē ne tikai izklaides sfēra, jo vienu brīdi mūziķim bijusi ideja atvērt savu restorānu vai kafejnīcu, kā dēļ apguvis arī pavārmākslas pamatus. “Un tagad es savai mīļajai sievai un meitai varu pagatavot vakariņas, jo zinu, kā nepiededzināt vistu,” joko Nauris.

“Un tā es varu saukt neskaitāmus piemērus. Galvenais tikai darīt, jo tas, ko tu dari, tas tevi dara,” tā viņš.

Lai gan pagaidām šovā “Izklausies redzēts” uzvaru izcīnījušas tikai daiļā dzimuma pārstāves – ceturtās sezonas atklāšanas raidījumā žūrija un paši dalībnieki lēma par labu Aijai Vītoliņai, bet šajā svētdienā visvairāk punktu sakrāja džeza dziedātāja Evilena Protektore -, arī Nauris ir sasniedzis ļoti labus rezultātus. Pirmajos divos raidījumos ieņemot trešās vietas, kas ļauj vismaz jaunās sezonas sākumā viņu uzskatīt par vienu no favorītiem. Taču nestrebsim karstu, priekšā vēl sešas uzstāšanās, bet pārsteigumu netrūks, to viņš var apsolīt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm