tv3.lv

Jauniņās "jūtūberes" Laurlācis uznāciens TV3 vakariņu šovā izvēršas katastrofā

Trešdienas, 2. oktobra, pievakarē TV3 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi šova “Vakariņas četratā” šīs nedēļas kolorītās kompānijas piedzīvojumiem. Šajā reizē namamātes lomā iejutās 17 gadus vecā Laura Ķīse jeb Laurlācis.

2019. gada 2. oktobrī 18:57

Mēroties spēkiem kulinārijas un viesu uzņemšanas prasmēs šonedēļ piekrituši Latvijas populārie “jūtūberi”– armis.j jeb Armands Jaunzems, Sudrabkaija, īstajā vārdā Emīlija Sama, pazīstamais drag queen Rojs Rodžers un trešā vakara galvenā varone Laurlācis jeb Laura Ķīse.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms vakariņām Laura trijotni bija brīdinājusi, ka vakariņu laikā viņus, iespējams, noindēs. Kā sprieda Rojs Rodžers, pusaudze varbūt neprot gatavot vai arī viņai padomā kādas bīstamas receptes.

Tāpat viņš atzina, ka cer, ka Laura viesus necentīsies pārsteigt ar restorāna cienīgu ēdienu. “Jo es zinu, ka tas viņai noteikti nesanāktu,” norādīja Rojs.

Rojs Rodžers TV3 vakariņu šovā viesiem iebaro zemi

Rojs nebija tālu no patiesības. Lai atkausētu sviestu, Laura ņēma talkā matu fēnu, bet, vērojot, kā meitenei sokas ar kēksiņu veidņu iesviestošanu, šefpavārs Raimonds Zommers smējās kā kutināts. Noskaties video šeit!

To, ka Laura ar gatavošanu ir uz jūs, apliecināja ne vien līdz galam neizcepušies kēksiņi, bet arī klucī salipušās nūdeles, par kurām Rojs paziņoja: “Es neēdīšu kaut ko tādu!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Šī nav smukākā meitene ballē, bet dodiet viņai iespēju!” ķerties klāt nūdeļu baudīšanai kopā ar saldskābo mērci ar vistu viesus skubināja namamāte.

Emīlija atzina, ka ēdiens nav nemaz tik slikts, taču viņas prieks nebija ilgs – Emīlija ēdienā atrada “bonusiņu” – saimnieces matu, ar kuru Rojs pamanījās paspēlēties.

Vakars tikai uzņēma apgriezienus, un, lai visu padarītu vēl interesantāku, jaunieši neslāpēja emocijas un turpināja zoboties viens par otru.

“Bija katastrofa. Pilnīgi viss, kas varēja aiziet greizi, aizgāja. Pat rozes novīta,” atzina Laura.

Izklaidē Laura bija sarūpējusi iespēju pašaudīties lāzertagā kopā ar citiem “influenceriem”, kuru vidū bija arī pazīstamā “jūtūbere” Evelīna Pārkere.

Pēc spraigas cīņas un trijotnes nokļūšanas zaudētāju lomā Laura cēla priekšā desertu – pusizceptos kēksiņus ar notecējušo glazūru. Nepievilcīgā izskata ēdiens neatbilda Roja garšas kārpiņām, tomēr Zommers atzina, ka negaršīgiem tiem īsti nevajadzētu būt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rojs ne reizi vien vakara gaitā atzina, ka Laura nav sevišķi pacentusies, un meitenei piešķīra vien sešus punktus. Armands un Emīlija katrs namamātes veikumu novērtēja ar 10 punktiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm