tv3.lv

”Kāsīša” dēļ vakariņu šovā bokseris Zutis “salecas” ar ģitāristu Auziņu

Pirmajā vakarā kompānija pirmo reizi sastapās pie boksa smagsvara Kristapa Zuša, kurš nopelnīja tikai 27 punktus no 36. Kā Kristapam gāja vakariņu šovā, lasi šeit!

Dvīņu māsas ciemiņus uzņēma Anas dzīvoklī, kur viņa mitinās kopā ar vīru hokejistu Kristeru Gudļevski. Kā norādīja Kristaps, šis solās būt interesants vakars un abu meiteņu ciemiņu uzņemšanas prasmes būs kā diena pret nakti, salīdzinot ar to, kas bija pie viņa.

”Sākums bija ļoti labs. Es domāju, ka šodien tikai viss ies uz priekšu,” lielas cerības par izdevušos vakaru pie dvīņu māsām lika arī Anna Panna.

Pirmajā vakarā Mārcis atzinās, ka nav sīpolu cienītājs – var ēst, ja tos neredz, tādēļ dvīnes darīja visu iespējamo, lai ģitāristam izpatiktu. ”Mēs speciāli uztaisījām mazāk sīpolu,” par sīpolu pīrāga gatavošanā ieviestajām izmaiņas pastāstīja namamātes.

Vakars iesākās Labo sajūtu laboratorijā, kur trijotne tika ievesta jogas pasaulē. Kā pēc karstās jogas atzina Kristaps, vēlreiz viņš no nemēģinātu. ”Es esmu ļoti stīvs un man tas bija grūti. Bet, ja tur būtu daudz smukas meitenes kā šodien, tad es tur varētu iet katru dienu,” neslēpa bokseris.

Uzkodā galdā tika celts sīpolu pīrāgs franču gaumē, ko sīpolu nemīlētājs Mārcis uzņēma gana neitrāli, pamatēdienā tika pasniegts itāļu gardums – mocarellas bumbiņas un kartupeļu gnoči ar tomātu mērci, svaigu baziliku un rīvētu sieru kombinācijā ar ķiploku siermaizītēm, bet desertā – melleņu siera kūka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par vakara interesantāko daļu parūpējās Kristaps, kurš, kā pavēstīja pie vakariņu galda, uzskata, ka vīrietim ir jāvar nokaut dzīvnieks, un atzinās, ka dzīvē ir nokāvis pāris vistas un cūku. ”Trusi es nevarēju nokaut. Bet pēc cūkas nokaušanas es gadu biju veģetārietis,” atzinās Zutis.

Vakara turpinājumā abu vīriešu starpā pieauga spriedze. Bokseris paziņoja, ka gaida brīdi, kad Latvijā beidzot dekriminalizēs marihuānu.

”Marihuānai varbūt Latvijas sabiedrība vēl nav gatava, bet to, ka viņu vajadzētu dekriminalizēt, tas ir noteikti. Polijā ārstnieciskos nolūkos ir atļauta, un ārstniecisko nolūkos ir pierādīti miljons pētījumi par to, ka cilvēki, kuriem ir Alcheimers, kuri slimo ar tādām slimībām, kur ir mokas un krampji, tas palīdz.”

Kristaps norādīja, ka, uzpīpējot “kāsīti”, sekas nav tik nelāgas kā tad, ja izdzer pudeli šņabja.

Kristapa viedoklim nevēlējās piekrist Mārcis, kurš pastāvēja uz to, ka marihuāna nemaz tik nevainīga nav.

”Es, darbojoties savā profesijā, esmu ļoti daudz tādus redzējis, kas ir ilggadēji lietotāji. Sekas, kas cilvēkam notiek, ilglaicīgi to lietojot, nav labākas par alkoholu,” sprieda ģitārists.

”Kas notiek ar cilvēkiem, kuri mauc pa divām reizēm dienā un gadiem?” bokserim jautāja mūziķis. ”Un kas notiek ar tiem, kuri mauc alkoholu no rīta un vakarā?” atbildi parādā nepalika Zutis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat runātīgais Kristaps, pastāstīja, ka viņam savulaik bijusi pieredze darbā vistu fermā, un viņš paziņoja, ka uzturā labāk lietot tās olas, kuru dējējas dzīvo sprostos, nevis brīvā vaļā, jo pēdējā gadījumā pastāv lielāka iespēja saslimt ar salmonelozi.

”Protams, lietot uzturā var visu, ja jūs termiski apstrādājat, bet tortēm es rekomendēju izmantot olas no tādām fermām, kur ir sprostos turētas vistas, jo tur ir ļoti stingra kontrole, un iespējamība, ka tur būs salmoneloze, ir ļoti maza,” skaidroja bokseris.

Vakars noslēdzās uz draudzīgas nots, un par ēdienu un izklaidi dziedošās dvīnes nopelnīja 34 punktus – pa 12 no Annas Pannas un Kristapa un 10 no Mārča.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm