tv3.lv

Arturs vecpuišu ballītes laikā nokļūst cietumā, Ieva – birdina asaras

Bez starpgadījumiem neiztikt, arī pošoties vecpuišu un vecmeitu ballītēm. Tieši šādu scenāriju šova Kāzu gūstā jaunākajā sērijā piedzīvojuši Dmitrijs un Darja. Bet Ievas un Artura tuvinieki lēmuši, ka topošie laulātie vecmeitu un vecpuišu ballītes svin katrs savā pilsētā. 

2016. gada 7. martā 22:10

Šovā Kāzu gūstā iepriekšējās sērijās pārliecinājāmies, ka Darjas Rogaļevas un Dmitrija Pallo ģimenes ir piekāpšanās meistari. Dmitrija ģimene piekāpās Darjas vecākiem jautājumā par kāzu vadītāju, savukārt Darjas ģimene piekāpās Dmitrija radiem, kad bija jāizvēlas kāzu muzikants. Arī jautājuma par vecpuiši un vecmeitu ballītēm bez kompromisiem neiztikt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No Darjas puses par vecpuišu un vecmeitu ballītes rīkošanu atbildīgas Darjas draudzenes Alla un Aleksandra. Darjas draudzenes iecerējušas Dmitrija vecpuišu ballīti rīkot piedzīvojumu parkā, tomēr Dmitrija krustmāte Olga uztraucas par krustdēla drošību un norāda, ka futbols un katapulta nav gluži viens un tas pats. Dmitrija radi vecpuišu ballīti iecerējuši pavadīt, spēlējot boulingu. Arguments, ka Dmitrijam vecpuišu ballīte piedzīvojumu parkā būs jāsvin vienam, jo draugi tajā laikā nevarēs ierasties, Darjas draudzenes pārliecina, un viņas piekāpjas Dmitrija radiem.

Darjas draudzenes iecerējušas vecmeitu ballītē izjādes ar zirgiem un maltīti restorānā, kas izmaksā 120 eiro, bet Dmitrija radi piedāvā kvesta jeb izlaušanās istabu par 85 eiro. Pēc apspriedes uzvar intelektuālā spēle.

Šova noteikumi paredz, ka vecpuišu un vecmeitu ballītē nedrīkst piedalīties neviens no kāzu rīkotājiem. Darjas un Dmitrija draugi norādītajā laikā un vietā ierodas ar kavēšanos, tādēļ abas ballītes sākas ar kavēšanos. Kamēr Dmitrijs ar draugiem izklaides boulinga hallē, Darjai ar draudzenēm tomēr nav izdevies no istabas izkļūt noteiktajā laikā, par ko Darja, būdama perfekcioniste, jūtami skumst.

Foto

No Ievas Beršteines puses vecpuišu un vecmeitu ballīti uzticēts rīkot viņas draugiem Ildzei un Kasparam. Plānots, ka viņas topošais vīrs Arturs Janiševs vecpuišu ballītes sākumā tiks ieslēgts x-room jeb izlaušanās istabā, tad sekos airēšanās pāri Daugavai uz Zaķusalu, kur viņu gaida nākamais uzdevums, bet viss noslēdzas Siguldā ar gumijlēcienu no vagoniņa.

Artura tuvinieki Andris un Vineta nav gatavi piekāpties Ievas draugiem, kuri Artura ballīti spējuši noorganizēt gandrīz par velti, tādēļ visiem jādodas uz Liepāju. Artura radinieki uzstāj, ka vecpuišu ballītei jānotiek līgavaiņa dzimtajā pilsētā. Artura radi iecerējuši, ka vispirms viņam uz ielas jātirgo ziedi, bet pēc tam jādodas uz Karostas cietumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atšķirīgās idejas par vecpuišu ballīti Rīgā un Liepājā izrādās kārtējais pārbaudījums abu pušu kompromisa mākslā. Vienoties izdodas tikai otrajā balsošanas kārtā, kur negaidīti savu balsi “oponentiem” atdod Ievas mamma Ingrīda. “Tagad, mīļie cilvēciņi, arī jums būs man jāpalīdz gatavot ar savām pašām rociņām. Būs jāpieliek pūles visas trīs dienas. Es tāpēc arī balsoju, lai Arturiņš tiktu uz Liepāju. Bet, kā es tikšu galā ar pārējo, es nezinu,” topošajiem radiniekiem klāsta Ievas mamma.

Ildze iztēlojusies, ka Ievas vecmeitu ballīte sākas ar izbraucienu ar motociklu, turpinās fotostudijā, tam seko neliela palutināšana skaistuma salonā un kaķu kafejnīcas Minka Cat Caffe apmeklējums un muzikāls priekšnesums. Artura radi iecerējuši Ievas ballīti daudz ierastākā gaisotnē – ar atrakcijām un konkursiem pie Brīvības pieminekļa un izbraukumu ar kuģīti. Tuvinieki vienojas par Ildzes variantu.

Ieva par ballīti ir sajūsmā. “Esmu nenormāli laimīga un nenormāli priecīga, un, ja es turpināšu runāt, es vienkārši sākšu raudāt, tāpēc iedzersim šampanieti,” sajūsmā par vecmeitu ballīte ir topošā līgava. Ieva gan nenotur asaras, kad ballītē ierodas viņas dueta partneris Roberts.

Arturs vecpuišu ballīti Liepājas Karostas cietumā izbaudījis pēc pilnas programmas.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm