tv3.lv

Brazīliešu dejotāja Vanesa: Kāzas nevadu pusplika

Šova Kāzu gūstā pirmdienas sērijā Raita un Agneses ģimeņu starpā par strīdus ābolu kļuva potenciālās kāzu vadītājas trūcīgais apģērbs. Lai gan brazīliešu dejotāja Vanesa šajā “amatā” tomēr tika “izbrāķēta”, viņai ir ko teikt.

2016. gada 2. martā 13:41

“Kāzas esmu vadījusi, bet, protams, ne jau dejotājas kostīmā,” portālam Skaties.lv atzīst dejotāja Vanesa Rufino, kura Latvijā dzīvo gandrīz desmit gadus. “Cilvēki, kuri mani pazīst, zina, ka tas ir pavisam dabiski,” atkailināto dejotājas ietērpu raksturo Vanesa un atzīst, ka, ja, dodoties tikties ar šova Kāzu gūstā ģimenēm, būtu informēta, ka būs darīšana arī ar vecmāmiņu, viņa tērptos daudz “pieklājīgākā” apģērbā, apzinoties, ka cilvēkiem gados varētu rasties iebildumi pret sambas deju tērpu. Tomēr, pēc Vanesas novērojumiem, latvieši uz sambas dejotāju atkailinātajiem augumiem un kustībām parasti reaģē ļoti labi un pozitīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vanesas dzīve, mīlestība un lielākā kaislība ir sambas deja, bet šī nav viņas vienīgā nodarbošanās. “Es dejoju tāpēc, ka man patīk,” atzīst brazīlietes un neslēpj, ka gan solo, gan kopā ar deju grupu nācies uzstāties kā korporatīvajos, tā arī privātajos pasākumos, tostarp dzimšanas dienās un arī kāzās.

Foto

Eksotiskā dejotāja ir sajūsmā arī par latviešu tautas dejām. Kā īpašu notikumu viņa izceļ iespēju reizi piecos gados baudīt dejotāju uzstāšanos Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku laikā. Arī latviešu valoda brazīlietei ļoti patīk, tādēļ to ļoti vēlējusies apgūt. “Es atbraucu un uzreiz jutos labi, latvieši mani pieņēma, un sapratu, ka jārunā šajā valodā. Tas uzreiz rada respektu. Es arī ļoti gribēju. Es sēdēju mājās, skatījos brazīliešu un meksikāņu seriālus oriģinālvalodā, lasīju latviešu subtitrus, un pēc sešiem mēnešiem es jau runāju latviešu valodā,” integrēšanos Latvijā ar prieku atceras brazīliete. Viņa tagad šo zemi sauc par savām mājām, bet uz Brazīliju dodas vien ceļojumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm