tv3.lv

Darja iestājas pret Dmitrija ģimenes tradīcijām; Ievas un Artura radi ar kāzu rīkošanu trāpījuši gandrīz desmitniekā

Šovā Kāzu gūstā pēc divu nedēļu nošķirtības ar tuviniekiem satiekas arī Ieva un Arturs un Darja un Dmitrijs. Pirmskāzu vakariņu laikā atklājas, ka Artura un Ievas radi ar kāzu rīkošanu trāpījuši gandrīz desmitniekā, bet Darja kāzu rītā atklāj, ka ar līgavaini kopā pavadītais laiks bijis nopietns pārbaudījums pāra attiecībām.

2016. gada 21. martā 22:25

Darjas mamma, prezentējot kāzu ideju, ir nolēmusi pajokot. Viņa jaunajiem samānās, ka kāzas bija plānotas skolas aktu zālē Ķengaragā. Tā kā zāle bijusi aizņemta, nācies izvēlēties Bīriņu pili. ”Uzdzīvosim kā karaļi!” sajūsmā ir līgava.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mazāk jūsmas līgavā un līgavainī izsauc viesu saraksts, kurā iekļauti cilvēki, kurus pāris nemaz nepazīstot. Mamma stāsta, ka sarakstā ietverti tikai radinieki.

Darjai ir kāds ultimāts: ”Ļoti svarīgi, lai neviens no jums netaisītu sālsmaizi”. Tomēr Dmitrija mamma atklāj, ka sālsmaize jau ir pasūtīta. ”Viņai nāksies to pieņemt kā faktu, jo tā ir tradīcija, un neiesim prom no tradīcijas un atstāsim. Tāpēc viņai nāksies samierināties ar dzimtas tradīcijām,” skaidro Dmitrija mamma Irina.

Arī Darja apmierināta ar radinieku izvēlēto kleitu, bet Dmitrijam radi izvēlējušies zilu uzvalku, kaut puisis vēlējies smokingu. ”Viņam smokings nav vajadzīgs, ja nu vienīgi viņš nevēlas iet strādāt par šveicaru viesnīcā,” skaidro Darjas tēvs.

Arī Darja un Dmitrijs nolemj visu atstāt, kā radi izvēlējušies. ”Man tas bija patīkami – ka viņu domu gājiens sakrīt ar mūsu domu gājienu,” priecājas Darjas mamma. ”Man uztraukuma par kāzām vairs nav” atzīst līgava. Tomēr kāzu rītā Darja ir ārkārtīgi satraukta. Līgava atklāj, ka divas ar līgavaini kopā pavadītās nedēļas, kuru laikā nav bijis iespējams vienam no otra atpūsties, bijis nopietns pārbaudījums pāra attiecībām. Tomēr kāzas būs, Darja un Dmitrijs sēžas limuzīnā, lai dotos uz Bīriņu pili.

Foto: Darja un Dmitrijs kāzu rītā

Ieva un Arturs neslēpj sajūsmu, uzzinot, kas kāzas notiks Skrundas muižā. Tāpat pāra prieku vairo fakts, ka par kāzu krāsu izvēlēta zilā un par transportu izraudzīts puķubērnu autobuss. ”Mēs gribam laulāties netradicionālākā vietā, varbūt braukt ar netradicionālu auto, visu paņemt interesantāk, lai pašiem būtu, ko atcerēties,” atzīst Ieva. ”Busiņš būs odziņa visam – Skrundas muižai, Pāvilostai. Būs kičīgi,” topošo sievu papildina Arturs. Arī par muzikantu – grupas Zvaigžņu lietus – izvēli pāris ir sajūsmā. ”Esmu bijusi Zvaigžņu lietus ballēs, tās ir fantastiskas balles. Kājas ir ”mēmas” no dejošanas, ļoti jauki,” priecājas līgava.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī Ievai, tāpat kā Agnesei, radi izraudzījušies īsto kleitu – pusgaru un ar rociņām. Arturs gan brīnās, kā no astoņām kleitām iespējams izvēlēties īsto…

”Mēs esam ļoti pārsteigti, ka jūs esat trāpījuši, ja ne desmitniekā, tad pie desmitnieka,” pirmskāzu vakariņās atzīst līgavainis.

Kāzu rīts Ievas ģimenē sākas īsti latviskās tradīcijās. Arturs ar Ievu tiekas viņas vecāku dzīvoklī, kur viņam gan jāatpazīst Ievas lūpu nospiedums, gan jāizvēlas starp vairākām līgavām.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm