tv3.lv

Darjas mamma ceremonijas laikā atstāj zāli

Šova Kāzu gūstā viens no pāriem – Darja un Dmitrijs – kāzu dienā piedzīvo vairākas vilšanās un patiesus pārsteigumus. 

2016. gada 28. martā 21:30

Darjai un Dmitrijam pirmskāzu vakariņās ģimeņu prezentētais kāzu scenārijs patika, tādēļ pāris nolēma visu atstāt, kā radi iecerējuši. Kāzu dienā izrādās, ka līgavai ne pārāk patīk kažociņš, ko mammas viņai sagādājušas, lai līgava nenosalst. Tomēr Dmitrijs domā citādāk nekā Darja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ierodoties Bīriņu pilī, kur gaidāma laulības ceremonija, pāris uzzina, ka vairāki viņiem tuvi draugi nav ieradušies. ”Dmitrijs to ļoti pārdzīvoja, es arī. Cilvēki vienkārši parādīja savu attieksmi,” teic Darja. Viņas mamma Natālija atklāj, kādēļ tā: ”Bija atteikumi, kas saistīti ar to – ja filmē televīzija, tad mēs noteikti nenāksim. Protams, ka jaunajiem tas ir ļoti sāpīgi.”

Kad par viesiem pārdzīvots, sākas nākamie kreņķi – Darjas un Dmitrija meitiņām pirms ceremonijas sākas lielie niķi. ”Ja būtu auklīte, kas pieskatītu bērnus, Darja un Dmitrijs būtu mierīgāki,” skaidro Darjas draudzene Alla. Darjas mamma, domājot par ceremonijas veiksmīgu norisi, ar abām satrauktajām meitenēm atstāj zāli. Jaunā sieva neslēpj, ka viņai bijis žēl, ka mammai nav bijis iespējams redzēt svinīgo daļu. ”Ja es pati nepiedalos, būs bildes. Galvenais, ka bērniem bija labi,” saka Natālija.

Foto

Pretējas nometnēs jaunā pāra radi nostājas, vērtējot kāzu vadītāju. Darjas mamma viņu atzīst par pozitīvu, smuku, atraktīvu. ”Viņa ir jautra, bet kaut kā trūkt sirsnības. Ja būtu bijusi mūsu izvēlētā vadītāja, viss būtu citādāk,” oponē Dmitrija mamma Irina. Tikmēr Darja par kāzu vadītāju ir sajūsmā.

Patīkamu pārsteigumu jaunajam pārim sarūpējis Darjas patēvs Aleksejs – viņš sacerējis dziesmu, par pamatu ņemot latviešu tautasdziesmu Ai, jel manu vieglu prātu. Viņš nav vienīgais, kurš pārsteidz ar muzikālu priekšnesumu. Arī jaunais pāris kā veltījumu vecākiem ierakstījuši kopīgu dziesmu, kas kalpo par pirmā valša pavadījumu. ”Viņi parādīja to, ko tiešām prot darīt. Dejot laikam viņi neprot, bet tas ir labs pārsteigums. Ļoti patika,” izsakās Darjas mamma.

Dmitrija ģimene akcentē, ka pats svarīgākais, ka jaunie ir laimīgi. ”Mūsu pūles nav bijušas veltīgas. Šīs divas nedēļas, maigi izsakoties… Tas arī mums bija pārbaudījums,” vērtē Dmitrija tante. ”Viņi izdarīja milzīgu darbu. Ja man būtu jāorganizē saviem vecākiem kāzas, es tik labi nevarētu visu paveikt,” divu nedēļu pūles šova noslēgumā vērtē Darja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma