tv3.lv

”Kāzu gūstā” dalībnieku Janiševu ģimenē lielas pārmaiņas. Pāris gatavs otram mazulim

Pavasaris jaunas vēsmas ienesis šova ”Kāzu gūstā” dalībnieku Janiševu ģimenē – ģimenes galva Artūrs Janiševs kļuvis par Ķekavas novada uzņēmēju padomes priekšsēdētāju. Intervijā portālam Skaties.lv Artūrs atklāj, kādas pārmaiņas tas ieviesis viņa un ģimenes ikdienā.

2018. gada 12. aprīlī 13:30

”Patiess prieks, ka uzņēmēji, kas ir padomes biedri, novērtēja un ievēlēja mani jau sākotnēji valdes sastāvā. Pēdējā valdes sēdē vienbalsīgi tiku ievēlēts kā valdes priekšsēdētājs. Tas ir gods būt šajā amatā, jo kopā ar valdes locekļiem un Ķekavas pašvaldību mēs dosim lielu atbalstu novada uzņēmējiem,” ir pārliecināts enerģiskais uzņēmējs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ķekavas novada uzņēmēju padomē darbojos jau vairāk nekā gadu, kurā pārstāvēju Apsaimniekošanas biedrību ”Smilšu 6”. Tur esmu gan saimnieciskais direktors, gan valdes loceklis. Sākotnējie mērķi, iestājoties padomē kā biedrs, bija izprast saikni starp uzņēmējiem un Ķekavas pašvaldību. Laikam ejot, iesaistījos vairāku pasākumu organizēšanā, kuri saistīti ar uzņēmējiem novadā. Lielākais un pieredzes bagātākais no tiem bija Ķekavas novada uzņēmēju gada balva organizēšana.”

”Esmu enerģijas pilns, lai padomi attīstītu jaunā līmenī un veicinātu to, lai katrs Ķekavas novada uzņēmējs vēlētos būt daļa no šīs lielās komandas. Pašlaik padomē ir 56 aktīvi biedri – uzņēmēji, kas aktīvi iesaistās diskusijās par attīstību novadā,” atklāj Artūrs.

”Tas ietekmēs manu brīvo laiku, sieva ir mans lielākais atbalsts visā, ko es daru un ko es domāju. Bet jauniegūtais amats nekādīgi neietekmēs manas darba gaitas –  ikdienā vadot pārdošanas komandu starptautiskā uzņēmumā,” neslēpj šova dalībnieks.

Jaunā amata iegūšana tika arī pienācīgi atzīmēta: ”Svinējām jau tajā pašā vakarā, ģimenes lokā, kā mums tas ir ierasts. Katru mazo vai lielo uzvaru mēs cenšamies atzīmēt.”

Jautāts, vai pāris nav gatavs otram mazulim, Artūrs nosmej, tomēr atzīstas, ka pēdējā laikā ar sievu šis jautājums tiekot apspriests arvien biežāk: ”Domāju tas ir laika jautājums. Meita prasa māsu, bet es atkal saku, ka vajag brāli, kas māsu aizstāvēs ballītēs pēc gadiem 20! Tas viss sīkums, galvenais, lai vesels bērniņš.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm