tv3.lv

Pārmaiņas, neplānoti pavērsieni un mīlestība: Kāzu gūstā skaistākā pāra pirmais gads laulībā

TV3 šova Kāzu gūstā pāris Ieva un Artūrs Janiševi maijā nosvinēja piecu gadu kopdzīvi, bet oktobra beigās svinēs Papīra kāzas jeb pirmo gadadienu. Kādas pārmaiņas viņu ikdienā ienesis gads, kopš abi ir laulāti, un kādēļ joprojām nav devušies kāzu ceļojumā, sirsnīgākie kāzu šova dalībnieki uzticēja portālam Skaties.lv.

2016. gada 29. septembrī 8:42

Pērn skaistā 30. oktobra dienā gredzenus mija TV šova Kāzu gūstā dalībnieki Artūrs Janiševs un Ieva Bernšteine, kura pēc kāzām pieņēma vīra uzvārdu. Vecāki un radi bija lēmuši, ka bijušie kurzemnieki Ieva un Artūrs salaulājas Pāvilostas muzejā, bet kāzas tiek svinētas lepnajā Skrundas muižā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šodien abi atzīst, ka ilgu laiku nevarējuši noticēt, ka apprecējušies TV šovā. ”Kāzas pienāca, es tās atceros pa miglu. Man viss bija tādā… Divas nedēļas Ezeros [viesu nams – red.], pašas kāzas, ziema pagāja šova gaidībās. Šovs parādījās TV un emocijas ap to – tas mums, parastiem cilvēkiem, ir kaut kas jauns,” portālam Skaties.lv stāsta Ieva.

Pāriem vajag precēties!

Jautāti par jaunām vēsmām ģimenes dzīvē pēc laulībām, abi ir vienisprātis, ka būtu dīvaini, ja pēc kāzām kaut kas pēkšņi sāktu mainīties. ”Mēs dzīvojam ikdienā, mums ir meitiņa – bija un joprojām ir – un ģimenes dzīve – bija un joprojām ir, tikai tagad mēs esam precēti. Un vienīgā atšķirība – mēs apprecējāmies TV šovā. Līdz ar to mūsu ikdiena palikusi nedaudz interesantāka. Bet mums pašiem… kā mēs mīlējām viens otru, tā arī mīlam,” klāsta kāzu šova dalībniece.

”Joprojām cilvēki mūs atceras. Ir tādi, kuri pienāk klāt un saka: ”Jūs bijāt forši!”,” papildina Artūrs.

Abi par precībām domājuši labu laiku pirms šova, tikai organizēšanā atdūrušiem pret finansēm. ”No sākumā gribējām mājokli, jo mums jau bija bērniņš. Tādēļ bija jāsaliek prioritātes – ar skatu nākotnē.

Foto

Pāriem vajag precēties! Tas ir, neteiksim, sirdsmiers, bet mainās attieksme vienam pret otru. Mēs abi esam diezgan greizsirdīgi cilvēki, bet, kad apprecējāmies, var just, ka abi palikām nosvērtāki, sapratām, ka nekur jau tu tik viegli neaizmuksi,” smej Ieva un pavisam nopietni atzīst, ka kopš kāzām šis jautājums ir atrisināts. ”Līdz ar kāzām mēs pierādījām, ka es gribu precēt tevi un tu mani. Precības nav tāpat vien,” pauž Ieva.

Atceroties iepazīšanās laiku, Artūrs norāda, ka viss attīstījies patiešām strauji: ”Viens otru atradām kā sirds cilvēki, tāpēc mums viss tik ātri notika, ka jau pēc pieciem mēnešiem pieteicās Alise.” Abi iepazinušies maijā, bet jau oktobrī sākuši dzīvot kopā. Pārējo piecu gadu laikā abi vairs tikai pieslīpējušies viens otram un kāzas bijis kā punktiņš uz ”i”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Meita kā iedvesma

Artūrs nesen nomainījis darbu – no loģistikas pārgājis uz auto industriju, tikmēr Ieva turpina, kā pati saka, cīnīties mūzikas jomā. Taču ģimenes ikdienā lielākās pārmaiņas saistītas ar mājokli. ”Mēs tikām pie sava dzīvokļa. Bija ļoti daudz jāiegulda laiks, darbs, domas, idejas,” stāsta Ieva. Arī četrgadīgā meitiņa Alise šogad sākusi iet jaunā dārziņā.

Alisīti abi dēvē par savu iedvesmu. ”Viņa ir tik pozitīva, viņā ir tik daudz enerģijas, ka viņa visus uzlādē,” meitu slavē Artūrs. Janiševu ģimenes ligzdā neesot ne dienas bez smiekliem, ko izsauc mazās domu graudi jeb bērnudārzā saklausītās ”pērles”.

Atliktais kāzu ceļojums

Kāzu šova dalībnieki, būdami lieli ceļošanas mīļotāji, tomēr gada laikā ko būtisku nav paguvuši īstenot. ”Mums daudzi jautā, vai mēs esam bijuši kāzu ceļojumā. Diemžēl neesam vēl bijuši, jo gads ir bijis piesātināts – mazā sāka iet jaunā dārziņā, darbi, darbu maiņas, dzīvoklis. Vienkārši tam nav sanācis laika,” atzīst bijusī kāzu šova dalībniece. Toties ir kāds plāns – Janiševi nākamgad iecerējuši paceļot pa Norvēģiju.

Foto: Ieva un Artūrs kāzu dienā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm