tv3.lv

TV3 kāzu šova zvaigzne 8. martā kāro saņemt ziedus no citiem vīriešiem

TV3 šova “Kāzu gūstā” iepazītajā sirsnīgajā Janiševu ģimenē īpašas tradīcijas svinēt 8. martu neesot, tomēr dziedātājai un meitas Alises māmiņai 27 gadus vecajai Ievai šie svētki izsauc vispozitīvākās sajūtas neatkarīgi no tā, ka Starptautiskā sieviešu diena sabiedrībā tiek vērtēta pretrunīgi.

2017. gada 7. martā 11:44

“Cik esmu saskārusies ar Sieviešu dienu, tā man vienmēr ir raisījusi pozitīvas emocijas. Pavasaris un vīrieši ar puķēm… Es uzskatu, ka uzdāvināt sievietei ziedus, ir skaisti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī man vīrs vienmēr kādu puķīti uzdāvina. Viņš gan man ziedu dāvina arī ikdienā, bet arī Sieviešu dienā neizpaliek,” stāsta TV3 šova zvaigzne.

Romantiski FOTO: “Kāzu gūstā” zvaigzne sievai sarīko pamatīgu pārsteigumu

“Īstenībā šajā dienā es ziedus vairāk gribu saņemt no citiem vīriešiem nekā no sava vīra. Jā, jo citi vīrieši taču mums ikdienā tāpat vien ziedus nedāvina.

Ir patīkami saņemt ziedus tikai tāpēc, ka tu esi,” pārdomās par 8. martu dalās Ieva.

Foto: skaistā Ieva

“Pēdējos metros” ziemā simpātiskā sieviete neslēpj, ka ir pamatīgi noilgojusies pēc īsta pavasara. Lai sevi noskaņotu šim gadalaikam, Ieva kopā ar vīru Artūru un meitu Alisi regulāri apmeklē peldbaseinu.

Tāpat Baložos dzīvojošā ģimene daudz laika velta pastaigām svaigā gaisā. Taču vislielāko pozitīvo lādiņu Ieva gūst no saules: “Tad, kad spīd saule, jau no rīta esmu smaidīga un darbīga.”

Tikmēr dziedātājas radošajā dzīvē notikuši patīkami pavērsieni – tiklīdz laiks kļūs siltāks, viņa kopā ar komandu ķersies klāt videoklipa filmēšanai dziesmai, kas taps sadarbībā ar mūziķi Lauri Valteru.

“Šobrīd muzikālās darbības nākušas priekšplānā,” priecājas kāzu šova zvaigzne.

Foto: sirsnīgā Janiševu ģimene

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm