Klāt "Balss maskā" devītais raidījums – pieslēdzies un baudi!

85 komentāri
Klāt
PUBLICITĀTES FOTO

Svētdienas, 8. novembra, vakarā pie kanāla TV3 skatītājiem dosies grandiozā un noslēpumainā šova “Balss maskā” devītais raidījums. Pieslēdzies un uzzini pirmais, kurš tiks izbalsots šajā vakarā!

“Balss maskā” šīs nedēļas raidījumā skatītājus sagaida astoņi aizraujoši priekšnesumi – katrs no četriem dalībniekiem uz skatuves kāps divas reizes.

Pirmajā uznācienā skatītājiem būs iespēja vēlreiz noklausīties dziesmu, kas šovā jau skanējusi, savukārt kā otro maskas izpildīs “spilvenā raudamo” dziesmo jeb kompozīciju, ko klausīties, kad salauzta sirds.

Jau vēstījām, ka Nelabais publiku priecēs ar repera Armanda romantisko grāvēju “Vienmēr tu”, kas būs kā veltījums dziedātājai Samantai Tīnai. Līdzās viņam koncertā uzstāsies arī Lelle, Zvirbulis un Lutausis.

Vakara noslēgumā skatītāji zālē balsos par savām mīļākajām maskām, un tās divas, kuras būs ieguvušas vismazāk balsu, stāsies detektīvu – Samantas Tīnas, Baibas Sipenieces-Gavares, Krivenchy un Jāņa Šipkēvica – priekšā, kuri izlems, kurai maskai nāksies izstāties no spēles.

Skaties šovu “Balss maskā” svētdienās plkst. 20.20 kanālā TV3 un izklaides platformā Go3!

85 komentāri